Radioaktywny Świat nareszcie z płytą!

 

Ten kto zakłada znoszoną parę trampek na koncert zespołu Kult, The Analogs, Zielone Żabki czy Farben Lehre na pewno poczuje klimat „Wojny Światów”. Album, który swoją cyfrową premierę będzie miał 30 kwietnia to zbiór piosenek z różnych okresów działalności. Większość z nich znana jest słuchaczom z koncertów zespołu na festiwalu FAMA, PUNKY REGGAE live, Juwenalia UW, Must Be the Music czy ze wspólnej sceny z The Bells i Transgresja (czytaj więcej…)

 

Zespół wydał do tej pory dwie EPki – „Radioaktywny Świat” w 2012 i „Fukushima moja miłość” w 2013, a teraz przyszła pora na zebranie wszystkiego w jeden album (!). Ich debiutancka płyta „Wojna Światów” nagrana została w FL Studio, a duży wpływ na ostateczne brzmienie miał jej producent Konrad Wojda, gitarzysta Farben Lehre.

Jak sami piszą: Album składa się z utworów o zabarwieniu post-apokaliptycznym, odwołujących się do niepokoju człowieka wobec otaczającego go chaosu współczesnego świata. Teksty również odnoszą się do odwiecznych motywów takich jak miłość, wolność i śmierć w oryginalnej formie. Ta płyta jest dla wszystkich którzy kochają twórczość Orwella, Huxleya, Ciechowskiego, Burgessa, Kultu, i którym nieobcy jest Fallout i Dr. Strangelove. Koniec świata z RŚ jest niczym Dia de los Muertos, żywiołowym i groteskowym karnawałem punk rocka, nowej fali, rockn’n’rolla, alternatywy, a nawet dubu. Przygotujcie buty do tańca, granaty i fajerwerki, koniec jest bliski…


Zajrzyj po więcej:

Facebook 

Instagram

https://www.facebook.com/events/231842704222802

Portal Muzykoholicy.com objął patronat medialny nad tym krążkiem. 

Podziel się swoją opinią ;)