RADIOSLAM wybrani przez Piotra Stelmacha – zespół zagra podczas Offensywy De Luxe

Gitarowa rewelacja ostatnich miesięcy – zespół RADIOSLAM, zagra podczas Offensywy De Luxe, corocznego koncertu, będącego podsumowaniem danego roku przez autora trójkowej audycji radiowej Offensywa Piotra Stelmacha. Koncert już 17.01 w studio im. Agnieszki Osieckiej. Tego wieczoru wystąpią również Daria Zawiałow w akustycznym towarzystwie gitary Piotra Rubensa Rubika, Kaśkę Sochacką oraz grupę Noże.

To ogromne wyróżnienie dla zespołu, zwłaszcza, że przecież RADIOSLAM są przed wydaniem debiutanckiego albumu. To przede wszystkim efekt autentyczności oraz niezwykłej energii połączonej z dobrymi utworami. Stelmach od paru miesięcy regularnie prezentuje w swoich audycjach utwory RADIOSLAM, jednak zaproszenie ich do Offensywy de Luxe, jest pewnym zaskoczeniem – przede wszystkim właśnie ze względu na brak regularnej płyty. Jednak pracę nad nią, pod czujnym okiem Marcina Borsa, są już na ukończeniu i już całkiem niedługo zespół podzieli się nią ze słuchaczami. Z pewnością w przeciągu dosłownie paru tygodni ukaże się singiel, zwiastujący płytę, który również swoją premierę będzie miał w Offensywie Stelmacha.


Tymczasem zespół zaprasza wszystkich do udziału w koncercie Offensywa De Luxe, który odbędzie się 17 stycznia w Studio im. Agnieszki Osieckiej przy Myśliwieckej 3/5/7. Słuchając audycji radiowej Trójki można zdobyć zaproszenia, każdy też może posłuchać koncertu na żywo, bo będzie on transmitowany.

 


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/radioslam/

Instagram: https://www.instagram.com/radioslam/