Ralph Kaminski, Sanah, Tęskno, Swiernalins, Otschodzi dołączają do ESB2020

Tegoroczna edycja zapowiada się niezwykle obiecująco! Enea Spring Break 2020 już po raz siódmy rozpocznie sezon festiwalowy z przytupem, jak to ma w zwyczaju. Do wcześniej już ogłoszonych artystów takich jak min. Natalia Przybysz, Król, Sonbird, Mery Spolsky, VHS czy Stach Bukowski dołączają kolejne gwiazdy muzyczne.

Ralph Kaminski, który właśnie w Poznaniu w ubiegłą niedzielę fantastycznie rozpoczął trasę promującą drugi album „Młodość” (czytaj więcej), jeden z najbardziej obiecujących tegorocznych debiutów oraz jedna z naszych Nadziei Muzycznych 2020 (czytaj więcej)Sanah, Tęskno oraz Swiernalis, którzy zaprezetnują premierowo materiał z ich nadchodzących płyt. Do tego Otschodzi, Ptakova, Syndrom Paryski, Meek, Oh Why?, Luke Sita l- Singh, Agus music, Maria Tyszkiewicz, The Bullseyes, Vermona Kids, NEONS.

W 2020 roku festiwal odbędzie się w dniach 23 – 25 kwietnia.
Enea Spring Break Showcase Festival & Conference to największy showcase’owy festiwal w Polsce – młode, obiecujące zespoły występują na scenie obok najbardziej znanych polskich artystów. Dodatkowo uczestnicy mogą wziąć udział w warsztatach i spotkaniach z ludźmi z branży muzycznej. Jak co roku, festiwal odbędzie się w kilkunastu miejscach w całym Poznaniu.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/SpringBreakShowcase/

Instagram: https://www.instagram.com/springbreakshowcase/

www: https://spring-break.pl/