Razem z Ukrainą – koncert charytatywny

Ta niedziela była magiczna! Stacja TVN i zaproszeni przez nią artyści otworzyli serca Polaków na krzywdę narodu ukraińskiego!

Dzięki Follow The Step nasza redakcja miała ogromny zaszczyt być częścią tego niesamowitego przedsięwzięcia.

Koncert charytatywny “Razem z Ukrainą” zgromadził około dziesięciu tysięcy gości w łódzkiej Atlas Arenie. Wszystkie wpływy z zakupionych biletów zostaną przekazane Polskiej Akcji Humanitarnej na pomoc Ukrainie. Na wielkiej scenie o powierzchni ponad 600 metrów kwadratowych wystąpili wybitni polscy i ukraińscy artyści. Wydarzenie było relacjonowane w telewizjach i portalach internetowych w trzydziestu krajach na świecie.

Publiczność zgromadzona w łódzkiej hali koncertowej, a także przed telewizorami oglądali występy m.in. Kuby Badacha, polsko-ukraińskiego duetu DAGADANA, Kayah, Natalii Kukulskiej, Natalii Przybysz, czy Krzysztofa Zalewskiego.

W projekcie udział wzięli także aktorzy-m.in. Maja Komorowska, Batłomiej Topa, Vanessa Aleksander, Andrzej Seweryn, którzy swoimi lirycznymi występami dopełnili podniosłość wydarzenia.

Koncert poprowadzili Marcin Prokop i ukraińska dziennikarka TVN24 Alina Makarczuk.

Wszyscy artyści i obsługa sceny zaangażowani w projekt zrzekli się honorariów.

Dyrektorem muzycznym koncertu był Wojciech Urbański (Urbanski) – kompozytor i producent, autor muzyki do filmów, seriali i słuchowisk.

Podziel się swoją opinią ;)