Recital kabaretowy z Arturem Andrusem!

Już 4 marca 2024 r. w Klubie Studio odbędzie się wyjątkowy recital muzyczno – kabaretowy z Arturem Andrusem. Nie zabraknie niekwestionowanych przebojów piosenki kabaretowej!

RECITAL KABARETOWY ARTURA ANDRUSA JUŻ W TEN PONIEDZIAŁEK!

Podczas poniedziałkowego koncertu zaprezentowane zostaną publiczności utwory pochodzące z ostatniego albumu pt. „Sokratesa 18” O podróżach — dalekich i bliskich. O miejscach. Takich, w których autor był i takich, w których go nie było, bo niektóre nawet nie istnieją. O uczuciach. Własnych i cudzych. Przeżytych, zauważonych, zasłyszanych i zmyślonych. Trochę poważnie i trochę nie.

Piosenki będą przeplatane wierszami, humorystycznymi komentarzami, anegdotami, zawsze na najwyższym poziomie – o czym chyba nikogo, kto zetknął się z tym artystą, nie trzeba przekonywać. Arturowi Andrusowi towarzyszą muzycy: Wojciech Stec – fortepian, gitara Łukasz Borowiecki – kontrabas, akordeon Łukasz Poprawski – saksofony, klarnet Paweł Żejmo – perkusja.

Koncert startuje o godzinie 20:00, otwarcie bram natomiast jest o 19:00. Miejsce: Kraków, Klub Studio – ul. Budryka 4 📍 Bilety dostępne pod linkiem: klik. Istnieje również możliwość dorwania biletów kolekcjonerskich!

fot. materiały prasowe

Podziel się swoją opinią ;)