Klub Studio – muzykoholiczny rozkład jazdy na marzec | LOR

Krótko i na temat, przedstawiamy muzykoholiczny rozkład muzycznej jazdy w Klubie Studio w Krakowie. Zapowiada się bardzo energetyczny początek wiosny z udziałem polskich zespołów takich jak Myslovitz, Dżem, LOR, Lorein.

Każda wiosna rządzi się swoimi prawami, my czujemy ją już od momentu pierwszych promieni słonecznych, które zamiast pogłębiać mróz, roztapiają nasze serca. Dobrze jest przeżyć ten przełomowy czas w towarzystwie dobrej muzyki i jej przyjemnych dźwięków. Tego marca w Krakowie czekają na was występy enigmatycznego zespołu LOR, kultowego Dżemu, Myslovitz czy zespołu Lorein, który świetnie wpasuje się w klimat. To i jeszcze więcej czeka na Was w Klubie Studio. Zajrzyjcie po więcej!

04/03/2024 ARTUR ANDRUS Recital kabaretowy

Piosenki będą przeplatane wierszami, humorystycznymi komentarzami, anegdotami, zawsze na najwyższym poziomie – o czym chyba nikogo, kto zetknął się z tym artystą, nie trzeba przekonywać. Recital pod znakiem: Trochę poważnie i trochę nie. Więcej informacji: klik.

05/03/2024 LP

Fenomenalny wokal, otwartość na gatunki i teksty przepełnione emocjami to znaki rozpoznawcze, które uczyniły LP jedną z najbardziej wyrazistych muzycznych osobowości ostatnich lat. Od czasu gigantycznego sukcesu utworu „Lost On You”, który zdobył szczyt notowań w 18 krajach, muzyka LP zgromadziła ponad 3 miliardy streamów na świecie. Więcej informacji: klik.

07/03/24 LOR

Tych koncertów nie było w planach… Trasa Lor “Panny Młode” okazała się sukcesem. Dlatego też zespół specjalnie dla swoich fanów gra “Poprawiny”! Dziewczyny z Lor łączy niezwykłą więź, którą można zaobserwować nie tylko na scenie, ale także w ich muzyce i social mediach. Właśnie ta prawdziwość i szczerość sprawia, że zespół wyprzedaje bilety na swoje koncerty w największych miastach w Polsce! Po sukcesie jesiennej trasy „Panny Młode” zespół ponownie wyrusza w Polskę i zawita swoich fanów w Krakowie (07.03.2024) oraz Warszawie (24.03.2024) w ramach dwóch jedynych takich koncertów „Poprawinowych”.

Wyjątkowość LOR polega na tym, że w znacznej mierze opiera się na połączeniu skrzypiec, pianina i ujmującego wokalu. Kto zatem tworzy zespół Lor? W grupie znalazły się Jagoda Kudlińska, która odpowiada za wokal, grająca na pianinie Julia Skiba, skrzypaczka Julia Błachuta oraz Paulina Sumera, która pisze zespołowi teksty oraz gra na gitarze basowej. Więcej informacji: klik. Bilety rozpoczynają się od 90zł.

08/03/2024 MYSLOVITZ + LOREIN

Te dwa zespoły razem tworzą idealne combo, a to wszystko już w marcu! Takich albumów, jakie ma za sobą Myslovitz — kamieni milowych w historii polskiej muzyki rockowej — jest może kilkadziesiąt. Każdy artysta chciałby mieć taki w swoim dorobku. „Miłość w czasach popkultury” jest w dyskografii zespołu Myslovitz albumem szczególnym. Wydany w 1999 roku wywindował grupę z Mysłowic na szczyty polskich list przebojów oraz na najlepsze sceny i festiwale Europy, na których przez kilka następnych lat występował u boku wielkich światowych sław.

Miłość w czasach popkultury” wychowała już dwa pokolenia słuchaczy. W 2024 roku, czyli 25 lat od premiery, ukaże się wznowienie albumu z oryginalną okładką autorstwa Ryszarda Horowitza, a zespół wspierany od czterech lat przez nowego wokalistę, Mateusza Parzymięso, który sam ukształtował swoją muzyczną tożsamość na muzyce Myslovitz sprzed ponad dwóch dekad, wyruszy w trasę koncertową, podczas której zagra cały album „Miłość w czasach popkultury”. Wzbogacony oczywiście o kilka najważniejszych utworów z pozostałych płyt oraz z najnowszej, „Wszystkie narkotyki świata”, która ukazała się w 2023 roku i pozwoliła zespołowi rozgościć się z powrotem w najlepszych klubach i salach koncertowych w kraju. 8 marca będziemy mogli posłuchać nowej odsłony kultowego albumu, a także jeszcze bardziej wczuć się w muzykę rockową, dzięki zespołowi Lorein. Niestety, biletów na ten moment już nie kupicie, bo jest…. SOLD OUT! Więcej info: klik.

09/03/2024 KUKON

Jakub “Kukon” Konopka to młody raper wywodzący się z Lubelszczyzny, a dokładnie z Biłgoraja. Na początku artysta próbował sił w podziemiu, wydając “Kocham cię“. Przeszedł on jak burza od 2018 roku, kiedy wydał pierwszy znany i legalny album “Piękny ból“, stając się jednym z najbardziej rozpoznawalnych raperów w Polsce w ciągu kilku lat. Bilety od 107 zł. Więcej info: klik.

12/03/2024 Andrzej Poniedzielski MELO-NIE-DRAMAT

Wyjątkowy koncert „Melo-nie-dramat” z udziałem niezrównanego satyryka, poety, aktora i gitarzysty – Andrzeja Poniedzielskiego. Podczas noworocznego występu artyści dostarczą nam mnóstwo rozrywki i pięknych chwil przygotowanych specjalnie na tę okazję. Andrzej Poniedzielski – znany zarówno z twórczości satyrycznej, jak i jako autor piosenek dla wielu artystów – tym razem przygotował program na nowy rok. „Melo-nie-dramat” to koncert, w którym Poniedzielski łączy swoje niezwykłe poczucie humoru i przemyślenia o świecie. To dawka inteligentnej satyry, która z pewnością rozśmieszy i zachęci do refleksji. Bilety od 90 zł. Więcej info: klik.

13/03/2024 The Pineapple Thief IT LEADS TO THIS

Będzie to pierwsza okazja, aby zobaczyć The Pineapple Thief na żywo od czasu ich tras koncertowych po Europie i Stanach Zjednoczonych w 2022 roku. The Pineapple Thief to jeden z najbardziej interesujących i wpływowych zespołów grających progresywnego rocka w XXI wieku. Konsekwentnie przesuwają granice gatunku, tworząc unikalne brzmienie, które przyniosło im oddanych i pełnych pasji fanów. Bilety od 100 zł. Więcej info: klik.

15/03/2024 DŻEM

„Polscy Rolling Stonesi” w Krakowie. Zespół Dżem powraca do Klubu Studio! Mówi się o nich „polscy Rolling Stonesi”… I faktycznie – coś w tym jest. Choćby ze względu na źródła muzyki, żonglowanie stylami, konsekwencję. Ze względu na staż, pod względem którego coraz mniej mają równych. Ze względu na nie harcerski tryb życia oczywiście też. No i ze względu na skomplikowane, nie wolne od dramatów dzieje… Bilety od 85 zł. Więcej info: klik.

17/03/2024 Meshuggah EUROPE MARCH 2024

Szwedzcy pionierzy djentu poszatkują słuchaczy swoim matematycznym metalem już 15 marca w Warszawie i 17 marca w Krakowie. Koncerty Meshuggah łamią kości i zgniatają każdego, kto znajdzie się pod sceną, a i tak wracamy po więcej! Na czym polega fenomen grupy? Na potężnym, bezbłędnym djencie, zarówno studyjnie, jak i na żywo. Sami sprawdźcie bo będzie do tego okazja. Bilety od 179 zł. Więcej info: klik.

fot. materiały prasowe

Podziel się swoją opinią ;)