RED BULL 3STYLE, czyli 5 nocy ze światowymi DJ-ami!

Red Bull 3Style przejmie Kraków już w dniach od 7. do 11. Lutego. Od środy do soboty najlepsi DJ-e z całego świata walczyć będą o tytuł Mistrza w czterech krakowskich klubach: Forum Przestrzenie, Shine, ZetPeTe i Studio. Zwycięzcy eliminacji spotkają się w niedzielę na deskach Teatru im. Juliusza Słowackiego, przearanżowanego specjalnie na tę okazję na klubową przestrzeń. W tym wyjątkowym miejscu DJ-e będą musieli wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności, aby zdobyć serca sędziów i publiczności.

 Red Bull 3Style to zawody DJ-skie, których bogata historia plasuje je w czołówce międzynarodowych wydarzeń klubowych. Zawody Red Bull 3Style powstały w 2007 roku w Kanadzie i od tego czasu podróżują po całym świecie w poszukiwaniu najlepszych w tej dziedzinie. Lokalne finały, podczas których wybierany jest mistrz Red Bull 3Style danego kraju, oraz globalne finały, kiedy tytuł Mistrza Świata wędruje do jednego z wyłonionych na poziomie lokalnym, to wydarzenia gromadzące uwagę międzynarodowej publiczności i środowiska klubowego.

 

Ósma edycja zawodów Red Bull 3Style jest wyjątkowa dla Polski. We wrześniu 2017 roku odbyły się lokalne finały Red Bull 3Style w Warszawie, zaś 2018 rok przynosi Polsce tytuł gospodarza głównego finału zawodów. Lokalizacja Wielkiego Finału jest nietypowa dla tego typu wydarzeń, ale jakże prestiżowa. Mowa o Teatrze im. Juliusza Słowackiego, gdzie po czterech dniach zaciętych potyczek zmierzą się najlepsi z najlepszych. Zwycięzca zejdzie ze sceny z trofeum oraz tytułem Mistrza Świata Red Bull 3Style.

Zanim jednak dojdzie do ostatecznego starcia na deskach teatru, uczestnicy będą musieli przejść przez etap eliminacji. Noce eliminacyjne to nietuzinkowe wydarzenia, podczas których usłyszeć można muzykę z każdego krańca świata miksowaną przez ludzi o najlepszych umiejętnościach oraz przeżyć niepowtarzalną imprezę. O to zadbają DJ-e, którzy do Krakowa zjadą się z całego świata (Azji, Australii, Ameryki Południowej i Północnej, Europy a także Afryki), oraz wybrane z najwyższą starannością najlepsze kluby stolicy Małopolski. Ich zadaniem będzie porwać jurorów i zgromadzony tłum nie tylko samym setem, który łączyć ma w sobie minimalnie trzy różne gatunki muzyczne, ale także wykreowanym w ten sposób niezapomnianym klimatem. Każdej nocy wystąpi sześciu z nich. Oprócz części konkursowej każdy wieczór uświetniony będzie występem reprezentantów rodziny Red Bull 3Style oraz jury sędziowskiego.

Oto Mistrz Polski, który będzie reprezentował nas w Krakowie- DJ 69 BEATS

Pierwsza noc eliminacyjna odbędzie się w Forum Przestrzenie 7. lutego, kultowym miejscu zlokalizowanym nad Wisłą, które na klubowej mapie Krakowa pojawiło się w 2012 roku i od tamtej pory cieszy się niesłabnącą popularnością. Poza uczestnikami zawodów tej nocy będzie także można usłyszeć sety zagrane przez Mistrzów Red Bull 3Style – DJ Byte oraz DJ Nu-Mark. W czwartek w klubie Shine kolejni uczestnicy zmierzą się w walce o wejście do finału. Klub Shine to nowoczesne i ekskluzywne miejsce, którego wnętrza zaprojektowane zgodnie z aktualnymi światowymi trendami liczą ponad 1000 m2. Tę noc eliminacyjną uświetnią swoimi występami legendy Djingu – DJ Jazzy Jeff, SkratchBastid oraz Hedspin. Piątkowa noc eliminacyjna gościć będzie w klubie ZetPeTe, mieszącym się w kultowym już kompleksie Dolnych Młynów. ZetPeTe to miejsce historycznie i ideowo związane z dawną Cygar-Fabryką, którego filozofia mająca na celu wspieranie kulturalnych działań twórczych, a tym samym doskonale współgra z ideami tychże zawodów. W ZetPeTe poza uczestnikami usłyszeć będzie można sety zagrane przez AleqsNotal, DJaShintaro oraz Ninę Las Vegas. Ostatnia impreza eliminacyjna odbędzie się w studenckim klubie Studio, które powróciło na imprezową mapę Krakowa po kilku miesiącach nieobecności. Zupełnie nowa, innowacyjna i atrakcyjna designersko przestrzeń, która posiada znakomitą akustykę to idealne miejsce dla wybrania ostatnich uczestników wielkiego finału ósmych zawodów Red Bull 3Style. Noce eliminacyjne zamkną gościnne występy poprzednich dwóch z dotychczasowych Mistrzów Świata Red Bull 3Style – ESKEI83, DJ Puffy oraz DJ Thugli. Kultowe afterparty po Wielkim Finale gościć będzie w klubie Prozak 2.0,słynnym z intensywnych i niezapomnianych imprez oraz doskonałego nagłośnienia Function One. Płynąć z niego będą dźwięki serwowane przez Mistrza Świata Red Bull 3Style 2018 i sędziów tegorocznych zawodów.

Zwycięski set DJ Puffy z 2016 roku

VIII Światowy Finał Red Bull 3Style

7-11.02.2018 r., Kraków

Wydarzenie na Facebooku

 

Pierwsza Noc Eliminacyjna zawodów Red Bull 3Style

07.02.2018 r., Klub Forum Przestrzenie, ul. Marii Konopnickiej 28, Kraków

Line up: 6 uczestników zawodów, DJ Nu-Mark, DJ Byte

Wydarzenie na Facebooku

Druga Noc Eliminacyjna zawodów Red Bull 3Style

08.02.2018 r., Klub Shine, ul. Starowiślna 16, Kraków

Line up: 6 uczestników zawodów, DJ Jazzy Jeff, SkratchBastid, Hedspin

Wydarzenie na Facebooku

Trzecia Noc Eliminacyjna zawodów Red Bull 3Style

09.02.2018 r., Klub ZetPeTe, ul. Dolnych Młynów 10, Kraków

Line up: 6 uczestników zawodów, AleqsNotal, DJ Shintaro, Nina Las Vegas

Wydarzenie na Facebooku

Czwarta Noc Eliminacyjna zawodów Red Bull 3Style

10.02.2018 r., Klub Studio, ul. Witolda Budryka 4, Kraków

Line up: 6 uczestników zawodów, ESKEI83, DJ Puffy, DJ Thugli

Wydarzenie na Facebooku

Wielki Finał zawodów Red Bull 3Style

11.02.2018 r., Teatr im. Juliusza Słowackiego, pl. Świętego Ducha 1

Wydarzenie na Facebooku

 

BILETY:

Imprezy eliminacyjne: wstęp darmowy do godziny 22.00 dla osób zapisanych na wydarzeniu na profilu Facebook. Po 22:00 oraz dla osób spoza listy FB wstęp płatny – 15 zł.

Wielki finał w Teatrze Słowackiego: bilety 59 zł dostępne są na: www.eventim.pl/playwithmusic

Afterparty: wstęp bezpłatny dla osób z opaskami z wielkiego finału w Teatrze Słowackiego

 

Więcej informacji:

redbull3style.com

redbull.pl/3style

facebook.com/redbull3style/

Podziel się swoją opinią ;)