Red Lips i Roch zapewniają, że „Warto wierzyć w ludzi”

Już w najbliższy czwartek, tj. 22 lutego, światło dzienne ujrzy singiel „Warto wierzyć w ludzi” będący kolejnym efektem kolaboracji Red Lips i Rocha. Piosenka pojawi się na antenie takich rozgłośni radiowych, jak RMF FM, Radio ZET, ESKA, WAWA, a także w telewizji 4FUN.TV i w serwisie YouTube.

Red Lips i Roch połączyli swoje siły po raz pierwszy w 2013 roku, tworząc utwór „To co nam było”. Po czterech latach ich drogi krzyżują się ponownie, w tym przypadku w ramach pracy nad nagraniem zatytułowanym „Warto wierzyć w ludzi”. wydawca informuje, że singiel ten zaskakuje oszczędną aranżacją i subtelnością brzmienia, które idzie w parze z bardzo pozytywnym przekazem tekstowym. Artyści od czasu wydania albumu „Zmiana planu” konsekwentnie realizują swoją misję dawania ludziom nadziei i uśmiechu.

W dzisiejszym cyfrowym świecie, w którym ludzie boją się wychylić wzrok ponad telefon, my uśmiechamy się do nich szeroko i mówimy, że musimy o siebie dbać i dawać sobie radość każdego dnia drobnymi gestami i zwykłymi słowami – opowiada Ruda. – Odważyliśmy się nawet polecieć do innego kraju, aby przekazać różnym ludziom symboliczne serce, będące gestem szacunku dla drugiego człowieka bez względu na to, w jakim języku mówi, jaki ma kolor skóry lub jakiego jest wyznania. Tak właśnie powstał teledysk do utworu „Warto wierzyć w ludzi”

Bardzo lubię pracować z Rudą i Lazerem – dodaje Roch. – Często rodzą się z naszej współpracy ciekawe brzmienia. Tym razem postanowiliśmy poruszyć temat wiary w ludzi. Chcieliśmy przypomnieć innym, że warto otworzyć się na drugiego człowieka.


Zdjęcia do klipu zarejestrowano w trakcie podróży do Walencji, podczas której muzycy rozdawali przypadkowo spotkanym przechodniom balonowe serca w geście przyjaźni, wzbudzając w ten sposób ogromne zainteresowanie i niemałą sympatię lokalnych mieszkańców i turystów z całego świata. Projekt ów zrealizowano dzięki uprzejmości i zaangażowaniu przewodników z ekipy VALENCIA CITY BY NIGHT.

Za muzykę odpowiadają: Roch Poliszczuk, Joanna Lazer i Łukasz Lazer, zaś słowa stworzyli Roch Poliszczuk i Joanna Lazer.

Zajrzyj po więcej:

Podziel się swoją opinią ;)