Hity Radiowe Symfonicznie zmieniają datę koncertu!

Największe radiowe hity w aranżacji na orkiestrę symfoniczną? Tak! Hity Radiowe Symfonicznie zmieniają swoją datę na 3 czerwca 2018 (Zamek w Mosznej) , a to wszystko ze względu na bardzo duże zainteresowanie tym przedsięwzięciem .
Koncert ten to wycieczka po różnych gatunkach muzyki z największą ilością utworów, które znacie z rozgłośni radiowych. Muzyka filmowa już dawno gości w filharmoniach, ale takiego widowiska jeszcze nie było! 

HITY RADIOWE SYMFONICZNIE – Będzie to jedyny i niepowtarzalny koncert – to trzeba usłyszeć! Organizatorzy zadbali o to by oprócz znakomitej muzyki stworzyć niepowtarzalną oprawę świetlną co zagwarantuje najwyższą jakość show audiowizualnego. Muzycy zabiorą Państwa w niezapomnianą podróż po największych hitach muzyki POP jednakże nie zabraknie także kawałków klubowych czy nawet Hip Hopu. W programie koncertu w aranżacji na orkiestrę symfoniczną i dwie wiolonczele nie zabraknie utworów artystów takich jak: ED SHEERAN, KATY PERRY, MICHAEL JACKSON, CAMILA CABELLO, CALVIN HARRIS, TAYLOR SWIFT, AVICI, BRUNO MARS, BEYONCE, SIA, WIZ KHALIFA, MARTIN GARRIX, JASON DERULO.

Koncertmistrzem widowiska będzie jeden z najwybitniejszych dyrygentów młodego pokolenia Maciej Koczur, a za aranżacje odpowiedzialna jest Mikołaj Błaszczyk (wiolonczelista) oraz Zuzanna Falkowska (kompozytorka, aranżerka, wiolonczelistka). W HRS nie mogło zabraknąć najbardziej znanych w Polsce wiolonczelistów Cello Brothers, którzy w ostatnio opublikowali cover utworu Margaret

HITY RADIOWE SYMFONICZNIE Z CELLO BROTHERS
3 czerwca 2018
Zamek w Mosznej, ul. Zamkowa 1, 47-370 Moszna.
Wstęp wolny! 

Zajrzyj po więcej:

Radio Hits Orchestra  to orkiestra symfoniczna złożona z wybitnych młodych artystów, pozytywnie zakręconych na punkcie muzyki delikatnie mówiąc “nie klasycznej”. Młodzieńczy duch, wyjątkowa energia na scenie to tylko procent tego co pokazują na scenie. Ich koncert to gorąca składanka najbardziej znanych i lubianych przebojów radiowych w wyjątkowej aranżacji na orkiestrę symfoniczną. RHO specjalizuje się w wykonywaniu tylko utworów rozrywkowych jednakże muzycy, którzy zostali zaproszeni do naszego projektu to najbardziej utalentowani młodzi artyści. W 99 % laureaci ogólnopolskich oraz międzynarodowych konkursów muzycznych. Tacy artyści to podstawa oraz gwarancja najwyższego poziomu artystycznego na którym w założeniach tego projektu najbardziej zależało organizatorom. Założeniem RHO jest wyniesienie na nieznany wcześniej poziom artystyczny największych przebojów muzyki POP.
Cello Brothers  to wyjątkowy duet wiolonczelistów wykonujących najbardziej znane hity w swoim niepowtarzalnym stylu. Muzycy za swoją działalność zostali docenieni przez najbardziej znany duet wiolonczelowy na świecie 2Cellos z Chorwacji. Ich kariera w Polsce rozpoczęła się od współpracy przy projekcie 3090 ze znanym kompozytorem muzyki filmowej i rozrywkowej Radzimirem Dębskim, powszechnie znanym jako Jimek.

Podziel się swoją opinią ;)