Red Lips prezentują nowy singiel „DOBRY WIATR”

„DOBRY WIATR” to kolejny singiel z nowego materiału RED LIPS.

Zespół po kilkuletniej przerwie powrócił na rynek w sierpniu utworem „DZIKA RZEKA”, następnie wydał singiel „KOCHANA RYCZ” i od tamtej pory nie zwalnia tempa. Właśnie prezentuje swoim fanom kolejną wariację swojego nowego brzmienia.

„DOBRY WIATR” powstał w kontrze do wszystkich stereotypowych założeń pisania piosenek. Wyrywa się z szablonów i nie pozwala zamknąć w żadnej szufladzie z napisem pop, rock czy rap. Ten singiel zwiera elementy w wszystkich powyższych gatunków i zaskakuje niespotykaną strukturą brzmień kontrastujących miedzy sobą, od gitarowych rifów, aż po kojące warstwy, które kołyszą jak ciepły wiatr w letni dzień.

Autorką tekstu jest Joanna Ruda Lazer, która z perspektywy wielu życiowych doświadczeń, kolejny raz zwraca się do kobiet.

Moje ostatnie testy wywołały wielkie poruszenie wśród kobiet. Otrzymałam jasną odpowiedź, że te piosenki są dla nich ogromnym wsparciem i motywacją. Rezonują z nimi. To utwierdziło mnie w przekonaniu, że są one potrzebne i że wybrana przeze mnie droga jest właściwa, a każdy kolejny krok na niej jest niezwykle ważny dla mnie i innych kobiet – mówi Ruda.

Singiel w serwisach streamingowych: https://e-muzyka.ffm.to/redlipsdobrywiatr

Podziel się swoją opinią ;)