[RELACJA] Janowski Project – Acoustic Trio w restauracji Kongres

W miniony piątek, tj. 26 października br., w myszkowskiej restauracji Kongres odbył się koncert pod hasłem Janowski Project – Acoustic Trio. Wokalistą i pomysłodawcą tego projektu jest znany i lubiany Robert Janowski.


Kameralna sala z przytłumionym światłem oraz wszechobecny zapach kawy unoszący się w powietrzu. To wszystko zastali piątkowi goście restauracji Kongres. Około godziny dziewiętnastej gwar rozmów przycichł, bowiem na estradzie pojawił się zespół w składzie Sebastian Ruciński (gitara), Tomasz Wójcik (gitara) i Piotr Górka (kontrabas). A kiedy po chwili do grupy tej dołączył jej lider, czyli Robert Janowski, ku widzom popłynęły pierwsze dźwięki zwiastujące niezapomniane przeżycia audialna. Zaprezentowany repertuar przesycony został licznymi wzruszającymi propozycjami, na przykład „My Way” czy „Uciekaj moje serce”, nie zabrakło ponadto utworów bardziej energetycznych – choć wciąż nastrojowych – a więc „Obudź się” i „Ludzkie gadanie”. Największym poruszeniem przywitano jednak piękną „Belle”, a wśród piosenek nieco młodszych znalazło się miejsce dla „Odnawiam dusze”. O świetnym kontakcie muzyków z publicznością świadczyło nie tylko wplatanie żartobliwych komentarzy, lecz również zaproszenie na scenę jednego z uczestników, który przyłączył się ochoczo do wykonania „Kiedy byłem małym chłopcem”.


Ta klimatyczna kompilacja sprawiła, że słuchacze aż dwukrotnie poprosili o bis. Na zakończenie spotkania Robert Janowski rozdawał autografy i pozował do wspólnych zdjęć, poświęcił też czas na rozmowy z fanami. Nie ulega zatem wątpliwości, iż występ wraz z całą otoczką zapisze się na długo w pamięci miłośników twórczości artysty związanego między innymi z musicalem „Metro”.zajrzyj po więcej:

wydarzenie na Facebooku
restauracja Kongres na Facebooku
Robert Janowski na Facebooku
Robert Janowski na Instagramie
strona oficjalna Roberta Janowskiego


fot. Paulina Kalinowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.