[RELACJA] Sławomir w rzeszowskiej Bajce

15 grudnia br. w rzeszowskim Bajka Disco Club spotkali się zwolennicy nowego gatunku muzycznego, szturmem zdobywającego serca internautów. Tego bowiem dnia wystąpił tu twórca Rock Polo, Sławomir.


Początek występu wyznaczono na godzinę 23. Mimo tej późnej pory połączonej z piątkiem rzeszowianie dopisali frekwencyjnie. Świadczyła o tym chociażby kolejka do lokalu utworzona na długo przed rozpoczęciem koncertu. Zanim sceną zawładnął sprawca całego zamieszania, o oprawę muzyczną zadbali DJ-e.


Aż wreszcie, tuż przed godziną jedenastą, rytmy disco przycichły. Parkiet opustoszał, za to szczelnie zapełniła się przestrzeń przed estradą, na którą po chwili jęli wkraczać członkowie zespołu Trzymamy się Zapały. W głośnikach zabrzmiało się intro zwiastujące, iż od pierwszych taktów „Megiery”, czyli utworu inicjującego koncert, dzieli nas zaledwie moment. Tak też się stało. Kiedy do muzyków dołączył Sławomir w towarzystwie Magdaleny Kajry Kajrowicz, w klubie rozległo się skandowanie przeplatane z głośnym aplauzem. Przez blisko dziewięćdziesiąt minut usłyszeliśmy wszystkie największe hity wokalisty, takie jak „Ni mom hektara”, „Aneta” czy wspomniana „Megiera”. Oczywiście nie zabrakło również bijącego wszelkie rekordy fenomenu w postaci piosenki „Miłość w Zakopanem”. Przypomnijmy, że teledysk do tego singla w ciągu siedmiu miesięcy przekroczył liczbę 50 milionów wyświetleń, a według zestawienia YouTube Rewind zdobył także tytuł najczęściej oglądanego w Polsce filmu. Nic więc dziwnego, iż ku uciesze zgromadzonej publiczności podczas występu w Rzeszowie Sławomir wykonał ten przebój aż dwukrotnie. Oprócz tych obowiązkowych punktów programu pojawiły się ponadto covery: „Jak minął dzień” Krzysztofa Krawczyka, „Rycz, mała, rycz” grupy VOX„We Are The Champions” kultowego Queenu. Osób niebędących jeszcze stałymi bywalcami koncertów króla Rock Polo zaskoczyła z pewnością składanka piosenek dla dzieci.


źródło: Facebook/Bajka Disco Club Rzeszów

Kto zasmakował w atmosferze przepełnionej fajną muzyką i poczuciem humoru, ma w tym roku kilka szans na powtórkę z rozrywki. Bowiem w grudniu muzyk odwiedzi Obszę, Krynicę Zdrój i… Zakopane. Zaś od lutego 2018 roku trasa koncertowa rozkręci się na dobre. Zresztą sprawdźcie sami, gdzie w najbliższym czasie wystąpi Sławomir:

28 grudnia 2017 / Obsza / SkrClub Obsza

29 grudnia 2017 / Krynica Zdrój / Uzdrowisko Krynica-Żegiestów S.A.

31 grudnia 2017 / Zakopane / Sylwester z Dwójką

2 lutego 2018 / Tarnów / Multi Club139

8 lutego 2018 / Kraków / Hush Live

16 lutego 2018 / Bielsko-Biała / Klub Klimat

18 lutego 2018 / Siemianowice Śląskie / Siemianowickie Centrum Kultury

24 lutego 2018 / Toruń / OD NOWA

8 marca 2018 / Radom / Strefa G2

11 marca 2018 / Kielce / Hala Widowiskowo-Sportowa MOSiR, ulica Żytnia 1

16 marca 2018 / Ostrołęka / Hala Sportowa im. Arkadiusza Golasia

22 marca 2018 / Bydgoszcz / Artego Arena

23 marca 2018 / Kalisz / Hala Sportowa OSRiR, ul. Łódzka 29

22 września 2018 / Warszawa / PGE Narodowy


Zajrzyj po więcej:

Sławomir na Facebooku

sklep Sławomira

szaty Sławomira


źródło: Facebook/Bajka Disco Club Rzeszów

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.