[RELACJA + WYWIAD + DUŻO ZDJĘĆ] Sławomir wystąpił w Opolu

W minioną sobotę, tj. 23 marca br., Opole po raz kolejny stało się stolicą polskiej piosenki. Wystąpił tu bowiem… Sławomir! Zanim zgromadzoną publiczność porwały dźwięki „Miłości w Zakopanem”, na scenie Centrum Wystawienniczo-Kongresowego zaśpiewała Leyla. 


Punktualnie o godzinie 20 światło na sali przygasło, wydobywając z półmroku jedynie estradę i ogromne, imponujące logo króla Rock Polo. W głośnikach rozległo się energetyczne, budujące napięcie intro zaprezentowane przez członków zespołu Trzymamy się Zapały. Był to nieomylny znak, że za chwilę do muzyków dołączy jedna z najbardziej znanych i lubianych par współczesnego polskiego przemysłu rozrywkowego. Mija jeszcze moment i… Sławomir oraz towarzysząca mu zjawiskowa Kajra rozpoczynają swój show!


Usłyszeliśmy, oczywiście, wszystkie największe hity, takie jak otwierająca występ „Megiera” oraz „Ni mom hektara”, „Aneta”, „Nic się nie stało” czy „Ty mała znów zarosłaś”. W ramach koncertu wokalisty tak kreatywnego i pomysłowego nie mogło zabraknąć niespodzianek repertuarowych, których spodziewali się jedynie stali bywalców występów tego muzyka. Wśród audialnych zaskoczeń znalazły się zatem covery utworów „Ostatni raz zatańczysz ze mną” i „Rycz, mała, rycz”, zaś z myślą o najmłodszych uczestnikach wydarzenia artysta wykonał wiązankę przebojów dla dzieci. Emocje sięgnęły zenitu, gdy do uszu widzów dotarły pierwsze nuty bijącej wszelkie rekordy „Miłości w Zakopanem”. Widzowie przywitali tę piosenkę z entuzjazmem bezwzględnie świadczącym o tym, iż jej popularność nie dość, że nie słabnie, to wręcz z każdym dniem nabiera mocy. A gdyby ta dawka atrakcji okazała się dla kogoś niewystarczająca, w setliście znalazły się ponadto dwie – tak, aż dwie! – premierowe propozycje: „Weselny pyton” i „Weekendowy Korsarz”. Czy pójdą one w ślady robiącej zawrotną karierę „Miłości w Zakopanem”? Jesteśmy pewni, iż tak!


Teledysk do „Weekendowego Korsarza” ukazał się zaledwie kilka dni temu, 19 marca br., i znajdziecie go w serwisie YouTube, klikając tutaj.


Na zakończenie imprezy Sławomir i Kajra spotkali się z fanami. Wszyscy przybyli miłośnicy Rock Polo mogli zdobyć autografy i pamiątkowe zdjęcia ze swoimi idolami, chętni nabywali również gadżety ze sklepiku. To był naprawdę niesamowity wieczór!


This slideshow requires JavaScript.


Dzięki uprzejmości artystów oraz organizatora koncertu, czyli A-Z Agencji Artystycznej, tuż przed występem odbyła się specjalna konferencja. To właśnie wtedy udało nam się przeprowadzić wyjątkowy, naszpikowany ciekawostkami wywiad ze Sławomirem i Kajrą. Zapraszamy do obejrzenia!zajrzyj po więcej: