Relacja z koncertu Darii Zawiałow w Forty Kleparz

Daria Zawiałow wystąpiła 10 grudnia w krakowskim klubie Forty Kleparz. Artystka jest w trasie promującej płytę A kysz!, której to reedycja została wydana na początku października.


Jako support wystąpiła formacja LET – Live Electro Therapy. Ich muzyka adekwatnie nawiązuje do nazwy zespołu, grają oni mocno elektroniczną muzykę. Podczas swojego występu wykonali swoją wersję przeboju zespołu Maanam„Kocham Cię  kochanie moje”. Warto podkreślić, że wersja zespołu wykonywana jest w języku angielskim z wyraźną porcją elektroniki. Zespół LET bierze udział w konkursie Festiwal Supportów.


Koncert Darii Zawiałow to pełne energii widowisko. Wokalistka ma ogromne pokłady energii scenicznej, a wersje na żywo charakteryzują się o wiele mocniejszym ładunkiem emocjonalnym niż te, które można usłyszeć na jej debiutanckiej płycie. Artystka rozgrzała publikę wykonaniem piosenki „Kundel Bury”. Młoda wokalistka jest zwierzem scenicznym, nie dość, że przez cały czas trwania koncertu utrzymywała kontakt z publiką zgromadzoną w krakowskim klubie Forty Kleparz, to jeszcze rozbawiała fanów swoimi żartami oraz dała najkrótszą lekcję śpiewu – chodziło o końcówkę do piosenki „Malinowy Chruśniak”. Na uwagę zasługuje również wersja live piosenki „Nie wiem gdzie jestem”. Bez charakterystycznych chórków, które znajdują się na albumie studyjnym, wersja wykonywana na żywo nie straciła ze swojego uroku i delikatności.


Bardzo miłym zaskoczeniem było pojawienie się gościa specjalnego – Kasi Lins. Obie wokalistki świetnie uzupełniały się na scenie.


Cały koncert był idealnym momentem, by naładować baterie na kolejny tydzień. Daria Zawiałow utrzymuje świetny kontakt z publiką oraz pokazuje na scenie spektrum swoich możliwości wokalnych. Oczywiście nie mogło zabraknąć relacji na instagramie artystki. Bisy wokalistka zaczęła od coveru piosenki Edyty Bartosiewicz – „Jenny”, była to ostra, rockowa wersja przeboju z lat 90, a na pożegnanie z krakowską publicznością artystka wykonała piosenkę „Malinowy Chruśniak”.


W trasie koncertowej zaplanowane są jeszcze dwa koncerty – 14 grudnia w Warszawie w klubie Palladium oraz 16 grudnia w białostockim klubie Zmiana Klimatu.


Zajrzyj po więcej

Daria Zawiałow na Facebooku

LET – Live Electro Therapy na Facebooku

Podziel się swoją opinią ;)