ROXIE ogłasza: Oto „Nowa Ja”

Roxie Węgiel

Roksana Węgiel, zwyciężczyni Eurowizji Junior nie może narzekać na brak zajęć. Śpiewa, tańczy, jest prezenterką telewizyjną. Dziś premiera jej najnowszej piosenki „Nowa Ja”.

Utwór to swoisty manifest tego, kim Roksana jest i czego nie akceptuje wokół siebie. Jak pokonać słabości i ile wysiłku zabiera praca nad sobą. Tym osobistym wyznaniem wokalistka z pewnością zdobędzie kolejnych fanów.

Szczególną uwagę zwróciliśmy na klip do piosenki, gdzie Roxie chwali się umiejętnościami tanecznymi, które szlifowała podczas udziału w jednym z programów telewzyjnych.

Cześć, tu Roxie. Oddaję w Wasze ręce klip, który jest dla mnie wyjątkowy. Lubię przełamywać swoje słabości i brać na siebie nowe wyzwania. „Nowa Ja” opowiada o dążeniu do świata, który będzie lepszy. W którym te złe rzeczy przeminą i znowu będzie dobrze. A taką przemianę warto zacząć od siebie. Więc postanowiłam wyjść ze swojej strefy komfortu. Zatańczenie tak ciężkiej choreografii, pokazanie wszystkich emocji tańcem – to było dla mnie nie lada wyzwanie. Mam nadzieję, że to zainspiruje Was, żeby sięgać po to co wydaje się nierealne. Dacie radę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.