Runforrest właśnie wypuścił „Bruce’a” – nowa zapowiedź albumu

Bruce to kolejny polskojęzyczny utwór Runforresta, który zapowiada jego nadchodzący debiutancki album Rytuał. Kawałek trafił do sieci właśnie dziś, 1 lutego.

Nadal kochasz człowieka, którego bys nie chciała znać. Nadal kochasz człowieka, którego już nie ma. Gorzko? Dobitnie? Runforresta zawsze charakteryzował selekcyjny dobór słów i tekstów do swojej muzyki. W utworze Bruce podoba mi się to, że melodia pogodna, niczym z Pacmana, czy innej gry wideo, miesza się z gęstym tekstem. Wszystko to składa się na fajne skrajności, to tak jakby ubrać ból w różowy garnitur i przyozdobić kwiatami kieszenie, zawsze gdzieś spod spodu będzie wyłazić ten mrok. Tak jest i tu.

Bruce to opowieść o wspomnieniach, kotłowaniu w sobie emocji, trwającym uczuciu do nieobecnej osoby, które potęguje w nas te wszystkie myśli i nocne dywagacje, sprawia, że niełatwo przestać zastanawiać się nad tym co słychać u kogoś, z kim dawno straciliśmy kontakt, a trudno zdobyć się na odwagę i zwyczajnie zapytać. Historia o ludziach, którzy umarli dla nas, w nas, ale wciąż żyją i mają się dobrze. Pech nas złapie, gdy melodia przestanie grać, a my spotkamy się z nimi w kolejce po pączki w piekarni. Co wtedy?

Nie da się ukryć, że za sprawą pełnych osobistych historii i przeżyć utworów, urzekających swoją emocjonalnością i wrażliwością, Runforrest zdobywa coraz większe uznanie publiczności i krytyków. Trzy miesiące temu mieliśmy okazję posłuchać o tym, jak wchodzi W Ogień, odsłaniając przy tym, po raz kolejny, swoje zdolności wokalne. Runforrest, stopniowo, staje się ważnym elementem polskiej sceny muzycznej. To na niego postawiliśmy w kartach, to on jak ten czarny koń za niedługo wypuści swój debiutancki krążek!

Album Rytuał będzie stanowić najnowszy dodatek do rosnącej dyskografii artysty, oferując słuchaczom wyjątkową podróż przez zawiłości ludzkich emocji, ubraną w dźwięki syntezatorów, zmieszane z inspiracjami muzyką ludową i etniczną. Premiera już 4 kwietnia 2024 roku!

Stań się częścią Rytuału, dołącz do kultu podczas, wczesnowiosennej, trasy koncertowej.  

12.04 Wrocław, TONY
13.04 Warszawa, Chmury
14.04 Łódź, Wooltura
19.04 Kraków, Alchemia
11.05 Poznań, Scena na Piętrze

Bilety do kupienia na GoOut.

Fot. materiały prasowe

Podziel się swoją opinią ;)