Jaśminowy album nadchodzi! Duet zapowiada singlem “Zostań gwiazdą” nowe wydawnictwo

Niesamowity duet Jaśmin to energia sama w sobie. Dziewczyny po bardzo dobrze przyjętym albumie “Sploty” zapowiada nowe wydawnictwo

Wszyscy marzymy czasem o lepszym życiu, o sławie, popularności, o akceptacji tysięcy ludzi. Pochopnie bierzemy przykład z gwiazd i celebrytów, ulegając wrażeniu, że odpowiednia ilość zer na koncie da nam szczęście i pomoże pozbyć się wszystkich problemów i dylematów. To jednak tylko pozór, ponieważ tak naprawdę każdy z nas jest gwiazdą spektaklu własnego życia, a w spektaklu tym wszyscy musimy mierzyć się z zachowywaniem swoich granic, nieuleganiem presji otoczenia czy dostrzeżeniem największej wartości w samym sobie.

Zespół Jaśmin w październiku ubiegłego roku wydał album “Sploty”, nie zwalnia jednak tempa i już zapowiada drugą płytę. Będzie to album koncertowy i zupełnie inna odsłona jaśminowego stylu. Powrót do korzeni, rodzinnych stron wokalistki Agaty Gałach, która to muzycznie wychowała się w Sandomierskim Studiu Piosenki pod okiem Marka Sochackiego i jego piosenek. Album składający się z tekstów sandomierskiego artysty został zarejestrowany 26.11.23 podczas koncertu w Gorzycach we wsparciu Fundacji Kultury Ziemi Sandomierskiej.


Jaśmin to projekt dwóch kobiet: Agaty Gałach – aktorki i wokalistki musicalowej oraz Karoliny Sienkiewicz – skrzypaczki i kompozytorki, który rozkwitł na początku 2021 roku.

Dziewczyny połączyły swoje kobiece siły i po paru latach współpracy stworzyły zespół Jaśmin. Subtelna muzyka elektroniczna połączona z klasycznym instrumentarium, takim jak skrzypce, altówka i wiolonczela. Jaśminowe piosenki mają ciekawą harmonię, a nowoczesne brzmienia elektroniczne przeplatają się tu z różnymi barwami głosu Agaty.

Podziel się swoją opinią ;)