Ruszyła przedsprzedaż debiutanckiego albumu Stacha Bukowskiego

Dokładnie za miesiąc – 20.03 – ukaże się debiutancki album jednej z najbardziej obiecujących grup na naszym rynku muzycznym – Stacha Bukowskiego. „Czerwony SUV” można już zamawiać w preorderze!

Na stronie internetowego sklepu wytwórni MTJ wystartowała przedsprzedaż
debiutanckiej płyty zespołu Stach Bukowski. Jego premiera została zaplanowana na 20 marca 2020 roku. Tego dnia również zespół zagra koncert premierowy w warszawskim klubie Miłość. Wydawnictwo ukaże się nakładem wytwórni FONOBO Label.

Debiutancka płyta zespołu Stach Bukowski nosi tytuł „Czerwony SUV”. Ten album to rock zagrany z polotem i z uchem do chwytliwych melodii. Znajdą się na nim m.in. utwory „Lew”, „Los” i „Pif-Paf”, dzięki którym zespół dał się poznać szerokiej publiczności. Oprócz kolejnych premierowych utworów grupa przygotowała też niespodziankę dla fanów.


W styczniu, przy okazji premiery trzeciego singla promującego debiutanckie wydawnictwo „Pif – paf”, mieliśmy przyjemność porozmawiać ze Stachem, wokalistą i perkusistą grupy w ramach naszego cyklu #gwiazdynarozbiegu:

#gwiazdynarozbiegu: STACH BUKOWSKI – “Chcemy żeby każdy utwór był dla nas przyjemnością”


Na swoich profilach społecznościowych na Facebooku i Instagramie zapowiedziała udział tajemniczych gości. Ich tożsamość pozostanie zagadką aż do dnia premiery „Czerwonego SUVa”.

Tymczasem płytę można zamawiać już przedsprzedaży na stronie internetowego sklepu wytwórni MTJ:

https://www.mtj.pl/sklep/stach-bukowski-czerwony-suv/.

Wszystkie zamówione w ten sposób egzemplarze zostaną podpisane przez członków zespołu, Stacha, Agę i Roberta.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/stachbukowski/

Instagram: https://www.instagram.com/stachbukowski/