Ruszyła przedsprzedaż debiutanckiego albumu Stacha Bukowskiego

Dokładnie za miesiąc – 20.03 – ukaże się debiutancki album jednej z najbardziej obiecujących grup na naszym rynku muzycznym – Stacha Bukowskiego. “Czerwony SUV” można już zamawiać w preorderze!

Na stronie internetowego sklepu wytwórni MTJ wystartowała przedsprzedaż
debiutanckiej płyty zespołu Stach Bukowski. Jego premiera została zaplanowana na 20 marca 2020 roku. Tego dnia również zespół zagra koncert premierowy w warszawskim klubie Miłość. Wydawnictwo ukaże się nakładem wytwórni FONOBO Label.

This slideshow requires JavaScript.

Debiutancka płyta zespołu Stach Bukowski nosi tytuł „Czerwony SUV”. Ten album to rock zagrany z polotem i z uchem do chwytliwych melodii. Znajdą się na nim m.in. utwory “Lew”, “Los” i “Pif-Paf”, dzięki którym zespół dał się poznać szerokiej publiczności. Oprócz kolejnych premierowych utworów grupa przygotowała też niespodziankę dla fanów.


W styczniu, przy okazji premiery trzeciego singla promującego debiutanckie wydawnictwo “Pif – paf”, mieliśmy przyjemność porozmawiać ze Stachem, wokalistą i perkusistą grupy w ramach naszego cyklu #gwiazdynarozbiegu:

#gwiazdynarozbiegu: STACH BUKOWSKI – “Chcemy żeby każdy utwór był dla nas przyjemnością”

This slideshow requires JavaScript.


Na swoich profilach społecznościowych na Facebooku i Instagramie zapowiedziała udział tajemniczych gości. Ich tożsamość pozostanie zagadką aż do dnia premiery “Czerwonego SUVa”.

This slideshow requires JavaScript.

Tymczasem płytę można zamawiać już przedsprzedaży na stronie internetowego sklepu wytwórni MTJ:

https://www.mtj.pl/sklep/stach-bukowski-czerwony-suv/.

Wszystkie zamówione w ten sposób egzemplarze zostaną podpisane przez członków zespołu, Stacha, Agę i Roberta.

This slideshow requires JavaScript.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/stachbukowski/

Instagram: https://www.instagram.com/stachbukowski/