sanah, poezja i harleyowcy – “Pocałunki” już w sieci

Dla wszystkich, którzy nie mogą się już doczekać koncertów stadionowych, sanah przygotowała niespodziankę! Na miesiąc przed pierwszym występem – w Chorzowie, artystka dzieli się nową kompozycją do wierszy Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej. Piosence towarzyszy teledysk, w którym występują… harleyowcy!

Połączenie poezji z muzyką country? sanah po raz kolejny udowadnia, że, z pozoru bardzo niestandardowa kombinacja, w jej wykonaniu brzmi jak odkrycie, którego każdy z nas potrzebował. „Pocałunki (M. Pawlikowska-Jasnorzewska)” to wzruszający tekst i muzyka, która porywa od pierwszych dźwięków.

Pocałunki dla Was słuchających. Dziękuję, że jesteście ze mną wciąż!
Zainspirowałam się interpretacją tego pięknego tekstu w wykonaniu Ewy Demarczyk. Bardzo chciałam napisać do niego własną melodię i tak oto powstały moje „Pocałunki” – powiedziała sanah.

Przypomnijmy, że artystka w tym roku wystąpi na 3 koncertach stadionowych. Pierwszy odbędzie się na Stadionie Śląskim już 15 sierpnia, następnie sanah pojawi się w Gdańsku (8 września – SOLD OUT), a 2 tygodnie później w Warszawie na PGE Narodowym (SOLD OUT). Łącznie wystąpi dla ponad 170-tysięcznej publiczności!

Bilety na koncert w Chorzowie: http://www.ucztanaducztami.pl/

Specjalne podziękowania za udział w teledysku dla motocyklistów z Harley Davidson Podlasie Club.

Podziel się swoją opinią ;)