SARA – premiera najnowszego teledysku „Po Co” feat. Skip

Z początkiem 2020 roku Sara nawiązała współpracę z producentami : AWGS, Kxllage i Mixtape Seoul, z którymi stworzyła zmysłowy i szczery materiał. Powstał spontanicznie, w krótkim czasie. W całości polskojęzyczne piosenki utrzymane są w klimacie R&B, hip hop, soul i eksplorują tematy związane z nieskrępowaną i złożoną kobiecością. Naturalna intymność tekstów i płynne brzmienie produkcji oferują świeżą perspektywę na gatunek R&B śpiewany po polsku.

“Po Co” to drugi utwór zapowiadający nowe wydawnictwo wokalistki – płytę pt. “NEOWISE”, której premiera przewidziana jest jeszcze w tym roku. Do drugiego singla Sara zaprosiła Skipa, znanego między innymi z zespołu Miętha.

“Po Co” to piosenka o ścierających się osobowościach i poszukiwaniu kompromisu tam, gdzie wydaje się być to niemożliwe. Przeplatające się zwrotki Sary i Skipa w zgrabny sposób tworzą dialog damsko-męski – dwa światy i dwie różne perspektywy na temat relacji, związków i przyjaźni.

Piosenka powstała bardzo szybko, podczas jednego ze spotkań Sary i Skipa. Wszystkie wokale zarejestrowane zostały w domowym studiu, chwilę po napisaniu tekstu i w takiej formie trafiły też do finalnej wersji utworu.

Za produkcję utworu odpowiedzialny jest AWGS, za mix i mastering – Enzu. Klip do utworu wyreżyserował Piotr Książek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.