RYSY feat. JUSTYNA ŚWIĘS „Starlink” zremiksowany przez PEJZAŻ

PEJZAŻ, jeden z najciekawszych polskich alternatywnych producentów, zinterpretował „Starlink”, największy przebój z albumu duetu RYSY „4GET”, z gościnnym udziałem Justyny Święs.
Po premierze świetnie przyjętej płyty „4GET”, duet RYSY ruszył w trasę koncertową. Między kolejnymi występami na żywo podzielił się z nami utworem „Starlink” (feat. Justyna Święs) w interpretacji producenta o pseudonimie Pejzaż. Jeden z największych hitów z „4GET” w wersji Bartosza Kruczyńskiego, bo tak naprawdę nazywa się artysta, charakteryzuje się minimalizmem, ale również dużym potencjałem tanecznym. W ten sposób piękna ballada z gościnnym udziałem Justyny Święs może – i powinna! – zagościć na niejednym parkiecie.

To nie pierwszy raz, gdy duet RYSY zaprosił innego producenta do dokonania artystycznej edycji utworu z płyty „4GET”. Przypomnijmy, że już jakiś czas temu na kanałach wytwórni Dyspensa Records pojawił się utwór „Miejsca” (feat. Michał Anioł) w interpretacji artysty, podpisującego swoje produkcje jako SOKO.

25 czerwca 2021 swoją premierę miała jedna z najbardziej wyczekiwanych płyt na polskiej scenie elektronicznej ostatnich lat. Album RYSY „4GET” dostępny jest w sprzedaży w sklepach Empik i na empik.com.

„4GET” to spektakularny powrót duetu RYSY na scenę po kilku latach nieobecności. Wojtek Urbański i Łukasz Stachurko połączyli ambitną klubową elektronikę z nutą nostalgii, która charakteryzowała ich już na poprzednim wydawnictwie „Traveler”. Teraz w swoich muzycznych poszukiwaniach zapuścili się jeszcze dalej, stawiając na minimalizm oraz organiczność, która przebija z każdego utworu na krążku. RYSY „4GET” to opowieść dla każdego, kto w muzyce szuka przede wszystkim emocji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.