Seibert oraz Tomson i Jarecki w piosence KameleON

Seibert oraz Tomson i Jarecki w piosence KameleON

Prawdziwa petarda w męskim wykonaniu właśnie wjechała! Posłuchajcie najnowszej piosenki w wykonaniu Seiberta, Tomsona i Jareckiego!

KameleON to facet, który ma dość codziennej rutyny, walczy ze schematami, a życie pod dyktando działa na niego jak przysłowiowa płachta na byka. Jak tylko coś mu nie odpowiada, wrzuca na siebie płaszcz i nieustraszony z duszą rockandrollowca idzie po swoje.

Kilka słów od Artysty: “Jak wiecie, lubię nadawać rzeczom znaczenie, a swoim piosenkom szczególnie. W przypadku “KameleONa” dodatkowo postanowiłem podkręcić jego charakter na mocny, żywiołowy, porywczy. Ekstremalnie rockowe głosy chłopaków Tomsona i Jareckiego zrobiły to jeszcze lepiej. Panowie, wielkie dzięki za tę przygodę i muzyczną energię!”.

Dzień po premierze teledysk Seibert razem z Tomsonem i Jareckim wykonali numer w studiu “The Voice of Poland”, porywając publiczność oraz widzów.

Tadeusz Seibert był finalistą 10. edycji The Voice Of Poland, brał udział m.in. w konkursie Debiutów na Festiwalu w Opolu. Ma wykształcenie muzyczne, zdobyte na Akademii Muzycznej w klasie wokalistyki jazzowej.

Sobotni występ live:

Podziel się swoją opinią ;)