Shandy & EVA prezentują nowy album. “Tylko Ty” już na streamingu

Długo wyczekiwany album zespołu Shandy & Eva i, mimo że nie jest to debiutancki krążek duetu, to zdecydowanie stanowi nowy początek i oferuje świeże brzmienia, powstałe we współpracy z producentami Agnieszką Burcan i Pawłem Radziszewskim.

Przewodnim tematem albumu jest miłość, choć płyta nie składa się jedynie z “love songs”, a raczej jest zbiorem dojrzałych przemyśleń na temat życia, przemijania i budowania relacji. Chociaż to nowa odsłona duetu,  Shandy & Eva nadal pozostają wierne gatunkowi singer-songwriter i konsekwentnie proponują nam “swój pop” w starym dobrym stylu.  

Na płycie znajdują się piosenki zarówno w języku polskim, jak i angielskim, tym razem z niewielką przewagą języka polskiego. Nie brakuje tu świetnych muzyków oraz featuring’ów.

Shandy & Eva współpracowały z basistami, Julią Przybysz (Julia Plays Groove) i Maćkiem Szczycińskim. W utworze „Halfway There” możemy usłyszeć solówkę gitarową, która przyleciała do nas z Los Angeles w wykonaniu Benjamin Thomas. A utwór” Siła” aż pęka w szwach od nazwisk niesamowitych artystek. Swojego głosu użyczyły: Danuta Stenka, Kinga Preis, Ewa Konstancja Bułhak, Ramona Rey oraz Agnieszka Burcan. 

Koncert promocyjny Shandy & Eva • Premiera albumu “Tylko Ty” • 13.03 DZiK Warszawa | Facebook

Podziel się swoją opinią ;)