Poniedzielski z serii Melo-nie-dramat w Klubie Studio

Już jutro (12/03/24) w Krakowie koncert Melo-nie-dramat z udziałem niezrównanego satyryka, poety, aktora i gitarzysty – Andrzeja Poniedzielskiego. Podczas noworocznego występu artyści dostarczą mnóstwo rozrywki i specjalnych chwil przygotowanych specjalnie na tę okazję. 

Andrzej Poniedzielski to znany twórca zarówno z satyry, jak i jako autor piosenek dla wielu artystów, stworzył specjalny program na nadchodzący rok. “Melo-nie-dramat” to koncert, w którym Poniedzielski łączy swoje wyjątkowe poczucie humoru z refleksjami na temat świata.

To inteligentna satyra w “starym” klimacie, która z pewnością rozbawi i skłoni do zastanowienia się. Choć Poniedzielski żartuje, że nie jest wokalistą, jego występy zawsze spełniają oczekiwania fanów, a wspólnie z Sylwią Różycką stworzą magiczną atmosferę na scenie — to gwarantowane.

Wielbiciele stylu Andrzeja będą zadowoleni, bo każdą piosenkę poprzedza wielominutowa zapowiedź, której słucha się z co najmniej takim zainteresowaniem jak samej piosenki. Ponieważ Andrzej niezmiennie kokietuje, że nie potrafi śpiewać, poszukał zastępstwa w osobie Sylwii Różyckiej. Na szczęście sam “pomrukuje” od czasu do czasu. Nie brakuje również akompaniującego Andrzeja Pawlukiewicza. Tak czy owak, lektura obowiązkowa! Przynajmniej dla tych, którym osłuchały się już znacznie ważniejsze płyty jak: “Chyba już można” (koncert z zapowiedziami), “13 łatwych utworów tanecznych” (nagrania studyjne najważniejszych piosenek). Dla tych, którzy jeszcze nie znają — to poznać muszą, koniecznie!

Spis utworów, których można się spodziewać:

1. Żyłem/Żyłam – tylko snem
2. Ja i e-mail
3. ONA-ON
4. Pa-role, pa
5. Oj! Ojczyzna
6. Beze mnie muszą
7. Kamień i mgła
8. Cóż, Kobieto
9. Tęsknij za kolejnym dniem
10. Maj way

Towarzyszyć im będą Paweł Jabłoński, Tomasz Piątek i Piotrek Górka, którzy wzbogacą muzyczno-literacką podróż. W programie usłyszymy znane utwory w nowych aranżacjach, opatrzone słowami samego Poniedzielskiego. To wydarzenie specjalnie przygotowane na nowy rok, obiecujące mnóstwo humoru, satyry i niezapomnianej muzyki!

fot. materiały prasowe

Podziel się swoją opinią ;)