Siwers oddaje hołd motoryzacyjnej pasji. Pezet, Kukon i Amen gościnnie w “Petrolheadz”

Wysokooktanowy “Petrolheadz” to idealny singiel na energiczne wejście w kolejny weekend! Znany w muzycznym środowisku ze swej motoryzacyjnej pasji Siwers zaprosił do udziału takich fanatyków czterech kółek, jak Pezet, Kukon, Amen i DJ Phunk’ill. Efektem tej współpracy jest trzeci klip promujący płytę “Powrót z drogi donikąd”, która na sklepowe półki trafi już 11 czerwca. Pierwszy od ponad trzech lat solowy materiał artysty wyda oficyna Of Label.

Raper i producent związany z grupą JWPBC już wielokrotnie dawał wyraz swej motoryzacyjnej pasji. Nic więc dziwnego, że na nadchodzącej płycie “Powrót z drogi donikąd” artysta zaprosił do współpracy Pezeta, Kukona oraz Amena, którzy podobnie jak on są entuzjastami stylowej motoryzacji oraz mocarnych maszyn napędzanych wysokooktanową benzyną. Całość zwieńczył cutami nie kto inny jak DJ Phunk’ill. Za wideo do utworu odpowiada @aptlyfilmz.

Preorder albumu “Powrót z drogi donikąd” możecie zamówić na stronie: https://preorder.pl/siwers. Na krążku wystąpili gościnnie m.in. Pezet, Lukasyno, Kukon, Amen i Tomiko, a także macierzysta formacja rapera, czyli JWPBC.

Podziel się swoją opinią ;)