Sklep płytowy Używana Muzyka. Niebo dla kolekcjonerów

Co warto zwiedzić w Gdyni? Plażę, molo, Skwer Kościuszki, muzea… Są to, oczywiście, punkty obowiązkowe, ale lista ta nie byłaby pełna bez jednej konkretnej pozycji. Przy ulicy 3 maja 22-24 mieści się tu bowiem przybytek, który musi znaleźć się na mapie każdego melomana. Nazywa się Używana Muzyka i spełnia marzenia kolekcjonerów albumów niebanalnych.


Pop, klasyka rocka, metal, reggae, disco, funk i soul. Winyle i kompakty. Wydawnictwa popularne i te mniej znane. Tak w wielkim skrócie przedstawia się oferta tego wyjątkowego sklepu wzorującego się na latach 80. i 90. Jeżeli chcecie poczuć klimat minionego wieku, nasycić się atmosferą tamtych czasów i poczuć zapach muzycznej historii – zajrzyjcie tutaj koniecznie! Tylko pamiętajcie, że poczynione zakupy na pewno nie zakończą się na jednej płycie :).


UżywanaMuzyka.pl to sklep stacjonarny zajmujący się sprzedażą oryginalnych używanych płyt winylowych i CD w szerokim zakresie gatunków muzycznych. Muzyka jest naszą pasją i w to, co robimy wkładamy całe nasze serce. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam dostarczać produkty najwyższej jakości. Nasz sklep to gratka dla prawdziwych koneserów „czarnego winyla”. Dodatkowo szeroki wybór płyt CD w atrakcyjnych cenach zaspokoi gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Ponadto jesteśmy jedynym oficjalnym sklepem w Polsce posiadającym wszystkie aktualne pozycje wydawnictwa Pokorny Music Solutions w dobrej cenie – mówi pomysłodawca, Adam Pokorny.


Kliknijcie TUTAJ, by przeczytać bardzo ciekawy wywiad z pomysłodawcami Używanej Muzyki dla portalu trojmiasto.pl.



zajrzyj po więcej:

Używana Muzyka na Facebooku
Używana Muzyka na Allegro
strona oficjalna


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.