SMKKPM z koncertową definicją małego wygranka

SMKKPM z koncertową definicją małego wygranka

Bezwstydna, bezpretensjonalna i prześmiewcza Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn nieprzerwanie od dziesięciu lat celebruje przeciętność na scenach całej Polski. Tym razem ruszają w trasę, żeby zapowiedzieć kolejną płytę, pokazać nowe oblicze, zagrać parę nowych i kilka starych piosenek oraz przede wszystkim stworzyć najlepszą atmosferę. Najlepszą na miarę ich możliwości.

SMKKPM – Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn, to zespół, który swoimi piosenkami, takimi jak “Superbohater”, “Mamy jeszcze czas” czy “Niebrzydka dziewczyna” – zdobył nie tylko setki tysięcy YouTube’owych wyświetleń. Ich przewrotna twórczość wielokrotnie przebiła się do mainstreamu w realizacjach telewizyjnych i filmach kinowych! Ich utwory grały w takich tytułach komediowych, jak „CZARNA OWCA” oraz „Miłość jest blisko” (numer 1 na polskim Netflixie przez wiele tygodni).

Można było ich spotkać na licznych koncertach, alternatywnych festiwalach muzycznych i scenach komediowych. Ich występy to oryginalna hybryda koncertu, anegdotycznych opowieści i nieskrępowanego kontaktu z publicznością.

Celebracja siły przeciętności i proste cele: pranko, spanko – wygranko. Jesteśmy w miejscu słodko-gorzkim, ani do końca złym, ani dobrym, jednak pełnym codziennych zwycięstewek. Naszych małych kroczków bez filmowej muzyki, głębokiego głosu narratora z traileru, wielkich narracji i dmuchanych medali. Ten koncert to będzie nasze spotkanko, nasze wygranko i Ty też możesz uczestniczyć w tym codziennym sukcesie. Zatytułowaliśmy tę trasę “małe wygranko”, nie? No bo to nie jest tak, że my coś jakoś wiecie no, bardzo wygrywamy. Oprócz porażki jest jeszcze remis. Remis to nieraz małe wygranko. Po prostu nie ciśnij za bardzo. Podczas koncertu zadedykujemy na pewno jedną piosenkę dla Jennifer Lopez, będziecie mogli też usłyszeć kogo pozdrawia „Maradona”, nie zabraknie egzotycznych owoców, pojawią się „Czarna Owca”, „Indiana” i na pewno ktoś, kto zajmuje się „Kartografią”, i coś z myślą o nieśmiałych chłopcach… Także będzie można się w sobie zakochać i ze sobą rozstać. Niekoniecznie musi chodzić o pary. Można to zrobić również samotnie. Dla każdego coś miłego. Przyjdź i zobacz rozśpiewanych odbiorców Kuźni, miejsce, gdzie każdy może poczuć się swobodnie i nareszcie stanąć na prawdziwym podium. Naszym szóstym miejscu MAŁEGO WYGRANKA — mówi zespół o swojej nadchodzącej trasie koncertowej.

Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn — małe wygranko:

10.11 – Warszawa, VooDoo

12.11 – Gdańsk, Pub Torpeda

17.11 – Łódź, Wooltura

24.11 – Wrocław, Akademia

25.11 – Szczecin, Piwnica Kany

26.11 – Poznań, 2progi

8.12 – Katowice, Katofonia

15.12 – Kraków, Poczta Główna

Podziel się swoją opinią ;)