SONAR wystartował z przedsprzedażą nowej płyty! Znamy okładkę i datę premiery

Zespół SONAR odkrywa kolejne karty przed premierą płyty “S3”. Znamy okładkę i datę premiery. W dodatku album można już zamawiać w przedsprzedaży.

Po ponad dwóch latach od wydania kultowego już albumu „Torino”, za który zespół SONAR otrzymał nominację do Fryderyka, elektryzujący duet powraca z premierowym materiałem. „S3” to album, na który fani Leny i Łukasza czekali długo, ale ich cierpliwość została wynagrodzona. Wydawnictwo właśnie trafiło do przedsprzedaży – https://www.mtj.pl/sklep/s3/ – a oficjalna premiera została zaplanowana na 23 kwietnia 2021 r. Autorami okładki są Mateusz Holak, Łukasz Dziewic i Nina Ornatkiewicz.

Zamówienie płyty “S3” w przedsprzedaży jest gwarancją otrzymania egzemplarza osobiście podpisanego przez Lenę i Łukasza. Dodatkowo, osoby, które zakupią album w preorderze, zostaną zaproszone na ekskluzywny przedpremierowy odsłuch online z uczestnictwem SONARA.

Do tej pory płyta “S3” była promowana przez trzy single: “Do dna”, “Wiadomo” oraz “50/50”. Premiera kolejnego odbędzie się już w drugiej połowie marca.

Nowa płyta SONARA pt. “S3” ukaże się nakładem wytwórni FONOBO Label.

Podziel się swoją opinią ;)