Sonia Zając przedstawia singiel „Bez Tytułów”

Trzeci singiel młodej wokalistki zamyka teledyskowy tryptyk.

Sonia Zając to młoda wokalistka z Krakowa, która doskonale wie czego chce i z impetem wkracza na scenę muzyki alternatywnej. W swojej muzyce łączy nowoczesne brzmienia z rockowym zacięciem, które ma w sobie od dziecka. Od 2022 pracuje nad swoim solowym materiałem.

Sonia mówi o swojej najnowszej piosence:

„Bez Tytułów” czekało na swoją premierę najdłużej z dotychczasowych premier, bo aż od 2018 roku, kiedy to napisałam ten utwór, siedząc i nie mogąc się przemóc do pisania po polsku. Jest to zatem mój pierwszy tekst napisany nie po angielsku.
O czym jest „Bez Tytułów”? Dla mnie mówi o blokadzie twórczej, ale słuchacze podobno odnajdują tam dla siebie różne odniesienia.
To trzeci singiel, zamykający „tryptyk”: „Białe Kwiatki” , „Awaria” „Bez Tytułów”. Co łączy te piosenki? Poza tym, że wszystkie muzycznie oprawiłam z pomocą Buslava? Wszystkie trzy teledyski do piosenek tworzą jedną długą historię, gdzie „Białe Kwiatki” to wstęp, „Awaria” to rozwinięcie, a „Bez Tytułów” to zakończenie, a raczej podsumowanie całej opowieści. Opowieści, która de facto nie ma początku ani końca, a fabuła to coś w rodzaju koła.

Singiel w serwisach cyfrowych:
https://e-muzyka.ffm.to/soniazajacbeztytulow

Teledysk:

Podziel się swoją opinią ;)