Soundedit 2022: Łódź Power!

W czwartek 3 listopada po raz czternasty rozpoczął się Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit.

Koncerty polskich i zagranicznych gwiazd, rozbudowany program warsztatów i wyjątkowe spotkania to niewątpliwe znaki rozpoznawcze tej imprezy. Soundedit to w pełni autorska i jedyna na świecie impreza branżowa honorująca pracę producentów muzycznych i realizatorów dźwięku. Miejsce spotkań największych, krajowych i światowych producentów muzycznych, realizatorów dźwięku i artystów.

Koncertowa uczta rozpoczęła się w Klubie Wytwórnia. W tym roku pierwszy dzień był poświęcony wyłącznie łódzkim artystom. Pod hasłem „Łódź POWER” zorganizowano mini przegląd rodzimych grup grających muzykę wybitnie rockową. Od godz. 18.00 na festiwalowej scenie zagrali: Cool Kids Of Death, Mona Polaski, Salvezza, L.Stadt i Psychocukier.

Każdy z tych zespołów ma swój pomysł na rock’n’roll, co udowodnili, dając niesamowicie energetyczne koncerty tego wieczora. Artyści zaprezentowali festiwalowej publiczności utwory, z których są najbardziej znani. Nie brakowało także nowości i niespodzianek. Po występach artystów możemy jednogłośnie potwierdzić, że Łódź ma power!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.