Sound’n’Grace i ich “Początek”

Sound’n’Grace otwiera nowy rozdział w swojej karierze. Dojrzalszy, pełniejszy, z jasno wyznaczonym celem. Nie bez powodu nowy album nosi tytuł “Początek”.

“Początek” to piętnaście pełnych radości utworów, które są opowieścią o nadziei i próbie rozpoczęcia wszystkiego na nowo. Idealnych na trudne czasy… Genialne głosy, piękne melodie i potężna dawka pozytywnej energii! Premiera już 11.12.2020r.

3 grudnia miała miejsce premiera drugiego singla ,,Fale”.

“Oto „Początek” – tytuł nasunął się nam dość naturalnie, gdy kompletowaliśmy materiał na ten krążek. Ostatni rok to dla wszystkich szereg zmian, nowa rzeczywistość, dużo emocji. Płyta powstawała w innym trybie, niż się spodziewaliśmy, najpierw dużo pracy zdalnej, w końcu spotkanie w studio, a mimo to czujemy, że jest taka, jaka miała być. Takim Sound’n’Grace chcemy się z Wami podzielić: wśród kompozycji znajdziecie zarówno dobrze znany energetyczny i pozytywny klimat, ale i kilka oddechów, refleksji. Dla tych, którzy pamiętają początki zespołu, nagraliśmy gospelową balladę, ale nie baliśmy się też eksperymentować z elektronicznymi brzmieniami. Zaczynamy od początku i zapraszamy Was do wspólnej podróży wśród dźwięków, które grają nam w środku” – zespół.

Lista utworów

 1. Bliżej
 2. Fale
 3. Na szczyt
 4. Piękne i tak
 5. Wolni
 6. Wehikuł
 7. Nasz ślad feat. Kamil Bednarek
 8. Na luzie
 9. Sedno
 10. Bawimy się do końca
 11. W ogniu
 12. Podnoszę głowę
 13. Skrzydła
 14. Bo mi się chce feat. Wojtek Makowski
 15. Cut Through feat. Josef Hedinger

Podziel się swoją opinią ;)