Spotkanie autorskie z Kasią Lins już 10 stycznia na UW

Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Warszawskiego ma przyjemność zaprosić Was na spotkanie z Kasią Lins – wokalistką, kompozytorką, autorką tekstów i pianistką, która znacie np. z jej singla “Wiersz Ostatni”.

Kasia ma za sobą 2 debiuty – zagraniczny i polski. Ten pierwszy nagrała w Nashville współpracując z amerykańskim zespołem Tower of Power i perkusistą Lenny’ego Kravitza – Zoro The Drummer. Oprócz tego, na scenie pojawiła się w roli supportu przed koncertami Natalii Przybysz, Imany czy Jessie Ware.

Już kilka miesięcy po swoim polskim debiucie, Kasia miała na koncie występ na Open’er Festival oraz solową trasę koncertową, która cieszyła się popularnością wśród miłośników muzyki alternatywnej, jak również rocka, soulu i folku. Kasia porywa dojrzałymi, niebanalnymi tekstami przepełnionymi kontekstami kulturowymi. Na scenie nigdy nie jest sama. Towarzyszy jej zespół, w którego skład wchodzi między innymi współkompozytor utworów z Wiersza Ostatniego – Karol Łakomiec

[WYWIAD] „To moja miłość. Nie chcę, żeby zamieniła się we frustrację.” – z Kasią Lins o muzyce, tworzeniu i nieprzeciętnych inspiracjach.

Spotkanie będzie miało formę wywiadu z możliwością zadawania własnych
pytań. Wydarzenie odbędzie się w czwartek 10 stycznia 2019 o godzinie 19:30 w sali numer 200, w budynku samorządu przy Małym Dziedzińcu na Kampusie Głównym UW, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28.

dołącz do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/222274012030369/

Podziel się swoją opinią ;)