Stach Bukowski mówi Wam “Coś miłego”! Nowy singiel idealny na wakacje

Stach Bukowski rozpędzony swoim “Czerwonym SUV’em” ani myśli zatrzymywać się nawet na chwilę! Jeszcze w uszach nam brzmi singiel nagrany wspólnie z KIWI “Chłodno” a tu nagły wzrost temperatury i “Coś miłego” i letniego od Stacha.

Stach Bukowski to młody i charyzmatyczny zespół z Olsztyna. Stach śpiewa i gra na perkusji. Jednocześnie! Aga to znakomita basistka, a Robert to wirtuoz gitary. W takim składzie są nie do pokonania. Ich twórczość nasycona jest beztroską energią i dobrą zabawą. Grają z rockandrollowym polotem, mają ucho do chwytliwych melodii i szturmem wzięli wszystkie rozgłośnie radiowe w kraju. Na koncie mają już bardzo dobrze przyjęty przez fanów i dziennikarzy debiutancki album pt. “Czerwony SUV”, z którego pochodzą takie przeboje jak “Lew”, “Los” oraz nagrana wspólnie z Kwiatem Jabłoni “Noc”.

Nowy singiel grupy pt. “Coś miłego” to letnia piosenka o tęsknocie za prawdziwą miłością i drobnymi rzeczami, które są jej codziennością. Utwór, podobnie jak wydany w kwietniu br. kawałek “Chłodno” z gościnnym udziałem KIWI, znajdzie się na drugiej płycie Stacha Bukowskiego. Data premiery tego wydawnictwa nie jest jeszcze znana, ale album na pewno ukaże się nakładem wytwórni FONOBO Label.

Podziel się swoją opinią ;)