STAY WILD FESTIVAL: Kortez, The Dumplings, Brodka, Król, Mrozu

Stay Wild Festival powraca na wrocławski Tor Wyścigów Konnych Partynice. Wiemy już, że druga edycja festiwalu odbędzie się 5 i 6 sierpnia 2022 roku. Pierwszymi ogłoszonymi artystkami i artystami są Brodka, KRÓL, Natalia Przybysz, Mery Spolsky i WaluśKraksaKryzys. Następnie ogłoszeni zostali: LemON, duet KARAŚ/ROGUCKI, bryska, Bartek Królik, The Bullseyes i Lordofon, a line-up dopełniają Mitch & Mitch con il loro Gruppo Etereofonico, SMOLIK//KEV FOX, MROZU, The Dumplings, Kortez, Sarius i Heima.

Festiwal o dzikości serca i tęsknocie do beztroskich chwil, spędzonych w gronie przyjaciół powraca w jeszcze mocniejszej odsłonie! Festiwal, który inspirowany jest zmianami zachodzącymi w kulturze i społeczeństwie na przestrzeni lat. Po ogromnym sukcesie pierwszej edycji Good Taste Production ponownie zaprasza fanów najlepszej muzyki na plenerowe świętowanie na wyjątkowych terenach Toru Wyścigowego Partynice we Wrocławiu.

Stay Wild to społeczność, w której każdy daje coś od siebie. To wypadkowa ulotnych zapisków i spontanicznych momentów. “Tam, gdzie pojawiają się jakiekolwiek ograniczenia, muzyka pozwala nam przetrwać.” Takie słowa towarzyszyły pierwszej edycji wydarzenia. Trudno jest się nie zgodzić, prawda? Słowa te okazały się niesamowicie aktualne. Muzyka jest nutowym zapisem wspomnień. Towarzyszy nam w przeróżnych momentach i emocjach. Na Stay Wild doświadczamy tego wszystkiego. Razem ?

Tegoroczny line-up to istna dzika mieszanka gatunków muzycznych! Chillowanie z Kortezem, bluesowa impreza na najwyższym poziomie na czele z MROZU, zdzieranie gardła do największych przebojów LemONa i świetowanie tak bardzo teraz nielicznych koncertów The Dumplings. Szalona Mery Spolsky, charyzmatyczna Natalia Przybysz, ikona muzyki Brodka i debiutująca bryska – iśćie dzika mieszanka muzyczna!

BILETY: Good Taste Production (eventim.pl)

Podziel się swoją opinią ;)