“Szampan” sanah w lirycznej wersji piano

Początek roku przyniósł nam pierwszy singiel zwiastujący debiutancką długogrającą płytę sanah “Królowa Dram”. Utwór doskonale wpisał się w klimaty karnawałowe i na długo zagościł w czołówce najczęściej odtwarzanych piosenek w rozgłośniach radiowych zdobywając nie raz szczyt listy przebojów. Młoda artystka podzieliła się z nami pierwszą wersją “Szampana”, która znacznie różni się od finalnej.

22-letnia wokalistka swoją Epką “ja na imię niewidzialna mam” bardzo mocno namieszała na rodzimym rynku muzycznym. Połączenie trzech utworów Dawida Podsiadło w “projekt nieznajomy nie kłamie” nie tylko okazał się małym rewanżem za “Cząstkę” wykonanej przez Dawida podczas jednego z koncertów Wielkomiejski Tour, ale i wielkim sukcesem. Idąc za ciosem sanah postanowiła wydać debiutancki album i to z rozmachem, bo aż w czterech wersjach (czytaj więcej). “Królowa Dram” ukaże się 08.05, promują ją single “Szampan” oraz “Melodia”.

Jak miał brzmieć “Szampan” na początku? Czy wersja piano zyskałaby również tak dużą popularność jak, ta którą wszyscy dobrze znamy?


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/sanahmusic/

Instagram: https://www.instagram.com/sanahmusic/

Podziel się swoją opinią ;)