“Sztorm” nadciąga! Bubbles prezentują nowy singiel

Zespół Bubbles, który naszemu portalowi jest znany m.in. z udziału w łódzkim New York Festiwal, opublikował właśnie w sieci nowy teledysk.


Klip powstał do najnowszego singla pt. „Sztorm”. Teledysk został wyreżyserowany przez Bena McAllister’a. Zdjęcia do klipu powstały w lipcu zeszłego roku w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Tworkach w jednym z jego oddziałów, który od dłuższego czasu wyłączony jest z użytkowania.Do udziału w teledysku Bubbles zaprosiło utalentowanego aktora Daniela Kozakiewicza. Klip, jak i sama muzyka zespołu są bardzo trudne do „zaszufladkowania” – sami muzycy określają swoją muzykę jako „rave rock”, ponieważ, jak twierdzą, łączą ze sobą nowoczesność muzyki rockowej, wywodzącą się od takich zespołów jak: Deftones, Bring Me The Horizon czy Limp Bizkit z muzyką rave, pochodzącą z lat 90., których największym reprezentantem był w tamtych czasach zespół Scooter.

Połączenie tych dwóch stylistyk daje niezwykle oryginalny efekt wobec którego, słuchacz nie jest w stanie przejść obojętnie. To samo dotyczy również teledysku, który jest bardzo nietuzinkowy. Bohaterami w nim są członkowie zespołu wcielający się w rolę podopiecznych Szpitala Psychiatrycznego, żyjących w izolacji (izolacja to dość popularne w ostatnich tygodniach określenie) oraz Daniel Kozakiewicz, który wcielił się w rolę opiekuna swoich podopiecznych będący równocześnie sterowanym przez nich.

Zespół Bubbles to stosunkowo młody zespół na polskim rynku muzycznym. Do tej pory ma na swoim koncie 2 teledyski (Jedenasty oraz Sztorm) oraz sporą ilość koncertów. Obecnie zespół kończy nagrania do swoich 2 kolejnych utworów i już zapowiada pracę nad następną porcją muzyki. Pozostaje nam tylko czekać na nowe efekty „kaczek”.

 (mat promo)

Podziel się swoją opinią ;)