„Sztorm” nadciąga! Bubbles prezentują nowy singiel

Zespół Bubbles, który naszemu portalowi jest znany m.in. z udziału w łódzkim New York Festiwal, opublikował właśnie w sieci nowy teledysk.


Klip powstał do najnowszego singla pt. „Sztorm”. Teledysk został wyreżyserowany przez Bena McAllister’a. Zdjęcia do klipu powstały w lipcu zeszłego roku w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Tworkach w jednym z jego oddziałów, który od dłuższego czasu wyłączony jest z użytkowania.Do udziału w teledysku Bubbles zaprosiło utalentowanego aktora Daniela Kozakiewicza. Klip, jak i sama muzyka zespołu są bardzo trudne do „zaszufladkowania” – sami muzycy określają swoją muzykę jako „rave rock”, ponieważ, jak twierdzą, łączą ze sobą nowoczesność muzyki rockowej, wywodzącą się od takich zespołów jak: Deftones, Bring Me The Horizon czy Limp Bizkit z muzyką rave, pochodzącą z lat 90., których największym reprezentantem był w tamtych czasach zespół Scooter.

Połączenie tych dwóch stylistyk daje niezwykle oryginalny efekt wobec którego, słuchacz nie jest w stanie przejść obojętnie. To samo dotyczy również teledysku, który jest bardzo nietuzinkowy. Bohaterami w nim są członkowie zespołu wcielający się w rolę podopiecznych Szpitala Psychiatrycznego, żyjących w izolacji (izolacja to dość popularne w ostatnich tygodniach określenie) oraz Daniel Kozakiewicz, który wcielił się w rolę opiekuna swoich podopiecznych będący równocześnie sterowanym przez nich.

Zespół Bubbles to stosunkowo młody zespół na polskim rynku muzycznym. Do tej pory ma na swoim koncie 2 teledyski (Jedenasty oraz Sztorm) oraz sporą ilość koncertów. Obecnie zespół kończy nagrania do swoich 2 kolejnych utworów i już zapowiada pracę nad następną porcją muzyki. Pozostaje nam tylko czekać na nowe efekty „kaczek”.

 (mat promo)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *