„Testosteron” Kayah w nowej odsłonie Gozdka i Karoliny Stanisławczyk

Współpraca młodego, utalentowanego producenta Gozdka i Karoliny Stanisławczyk rozpoczęła się jesienią 2021 roku od pomysłu nagrania na nowo hitu Kayah z płyty „Stereotyp” pt. Testosteron. Nagrania przed ich zakończeniem zaprezentowano managementowi Kayah oraz Kayax`owi, uzyskując zgodę na ich publikację. Singiel „Testosteron” będzie promować klip nakręcony przez ekipę Mind Production. Utwór ten jak i następne numery, będące owocem pracy duetu Gozdek & Stanisławczyk znajda się na drugim albumie Karoliny Stanisławczyk „Bilans”, który ujrzy światło jesienią b.r.

Karolina Stanisławczyk – wokalistka, pianistka, autorka tekstów. Zaczynała karierę wokalną biorąc udział w wielu konkursach wokalnych, kształcąc swój głos w Szkole Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im Krzysztofa Komedy, przeglądach piosenek. W 2019 roku jej talent dostrzegł Jonatan Chmielewski, angażując ją do dwóch piosenek, które ukażą się na płycie MIYO„ Wyliczanka” i „Zapomnieć”.
Podczas pracy nad nową piosenką, URBAN – raper, na co dzień związany z wytwórnią Hypsteria Records, zaproponował w studio u MIYO, gościnny udział w jego piosence, co skutkowało po niedługim czasie podpisaniem przez Karolinę kontraktu z tą samą wytwórnią. W międzyczasie Karolina gościnnie dograła się do piosenki Merghani`ego „Whisky”.


W dniu 21 maja 2021 roku ukazała się pierwsza solowa debiutancka płyta Karoliny Stanisławczyk „Cliché”. Na płycie znalazło się 9 kompozycji, m.in. debiutancka piosenka „Malibu”, mega hit „Cliché” , synthpopowy „Atrament” – kompozycje Don Juana Wielkiego, bardzo dobrze przyjęty duet z Michałem Szczygłem „V.I.B.E.” oraz kilka nowych premierowych utworów autorstwa USL, Black Kiss Records oraz Mikołaja A. Urbaniaka.

3 września 2021 w koncercie „Od Opola do Opola” podczas 58 KFPP Opole 2021, obok najznamienitszych gwiazd polskiej piosenki, Karolina w medleyu przygotowanym przez Gromee`go przypomniała piosenki Karin Stanek oraz zaśpiewała swój największy do tej pory hit „Cliché”. Odebrała także platynową płytę za sprzedaż tego singla. Od października 2021 Karolina prezentuje single z jej nadchodzącej nowej płyty – „Ostry dyżur”, „Czy masz jak ja?”, „Rio” z Mr. Polską zapowiadają jej nowy drugi album studyjny. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.