The Cassino wyrusza w wiosenną trasę koncertową

2023 rok The Cassino zakończyło udaną trasą koncertową promującą ich najnowsze wydawnictwo, czyli EP-kę pt. “Prześwit“. Zespół nie zwalnia i zaprasza na kolejne, wiosenne koncerty.

Ubiegły rok był niezwykle owocny dla The Cassino. Zespół wydał EP-kę pt. “Prześwit“, promowaną przez single “Drugi / Dym“, “Pierwszy / Prześwit” oraz “Jesień” zwieńczony fantastycznie przyjętą przez fanów trasą koncertową.

Na każdym z ośmiu koncertów promujących EP-kę pod sceną widać było rzesze fanów zespołu. The Cassino to w końcu zespół słynący z koncertów, podczas których zawsze daje z siebie wszystko. Nigdy nie wiadomo, czym zaskoczy swoich słuchaczy, z którymi łączy go niezwykła więź zbudowana na muzycznych fundamentach. Tylko w ramach promocji swojej debiutanckiej płyty grupa zagrała aż kilkadziesiąt razy, wyprzedając koncerty w największych polskich miastach oraz występując na festiwalach typu Męskie Granie.

14.04 Gdynia, Podwórko.art / Scena Ucho
15.04 Warszawa, Hydrozagadka
21.05 Poznań, 2progi
25.05 Wrocław, Tony
26.05 Kraków, Kamienna12.

Bilety na koncerty są dostępne przez Going. oraz empik bilety.


The Cassino – indie rockowe trio, które porywa tłumy! Zespół na scenie obecny jest już od 2013 roku, ale dopiero osiem lat później nakładem FONOBO Label ukazała się jego debiutancka płyta „Części”. Podczas wiosennej i jesiennej trasy w 2022 roku grupa wyprzedała z sukcesem kluby w największych polskich miastach. Materiał z płyty The Cassino zaprezentowali również występując u boku zespołu happysad oraz na scenie Męskiego Grania. Hubert Wiśniewski – lider i wokalista, zagrał solowe koncerty przed brytyjską grupą Only The Poets, czym zaskarbił sobie pokaźną grupę nowych fanów. W ramach PL Music Video Awards artyści otrzymali nominację w kategorii najlepszy teledysk rockowy. Poza płytą „Części”, zespół ma na koncie cztery EP-ki. Na życzenie fanów w 2023 roku The Cassino ponownie wyruszyło w dwie trasy koncertowe i wystąpiło między innymi na głównej scenie festiwalu Great September. Jesienią zespół prezentował podczas występów materiał z najnowszej EP-ki „Prześwit”, świetnie przyjętej przez słuchaczy i dziennikarzy muzycznych. „Prześwit” promują single: „Drugi / Dym”, „Pierwszy / Prześwit” i „Jesień”.

Podziel się swoją opinią ;)