Niesamowity koncert Małgorzaty Ostrowskiej w Łodzi

Małgorzata Ostrowska, klasa sama w sobie

Małgorzata Ostrowska jest bez wątpienia jedną z ikon lat 80. Od kilku dekad należy do najciekawszych postaci polskiej sceny muzycznej. Intrygująca, odważna, bezpretensjonalna i z najbardziej charakterystycznym żeńskim głosem w Polsce

Przebojowa Małgorzata

Wokalistka ma na koncie ogromną ilości przebojów, zarówno z okresu współpracy z zespołem Lombard, jak i solowych: „szklana pogoda”, „Adriatyk, ocean gorący”, „Mister of America”, „Mam dość”, “Droga pani z TV”, “Taniec pingwina na szkle”, “Gołębi puch”, “Rzeka we mnie”, “Słowa”, “Szpilki”, “Po niebieskim niebie” czy w końcu legendarna “Meluzyna”, na której wychowało się całe pokolenie Akademii Pana Kleksa.

Koncert w Teatrze Muzycznym w Łodzi

28 lutego 2024 roku Małgorzata Ostrowska zaprosiła swoich fanów z Łodzi i okolic do Teatru Muzycznego. Wraz z zespołem przypomniała przybyłym gościom największe przeboje, które ugruntowały jej pozycję na rynku muzycznym na przestrzeni 4 dekad. Wypełniona widzami niemal po brzegi sala widowiskowa teatru była doskonałym dowodem na to, że Łodzianie kochają Małgorzatę Ostrowską. Entuzjastycznie reagowali na anegdoty artystki, a w czasie muzycznych wspomnień chętnie śpiewali wraz z nią.

Podziel się swoją opinią ;)