„The Letter” – osobisty list od Janna

Jann kolejny raz zaskakuje! Tym razem artysta podzielił się z fanami długo wyczekiwanym singlem “The Letter”. Fani artysty będą mogli usłyszeć numer na żywo już podczas jesiennej trasy koncertowej, która startuje za nieco ponad miesiąc.

Jann – jedno z największych odkryć ostatnich miesięcy, kolejny raz zaskakuje! Artysta podzielił się właśnie z fanami długo wyczekiwanym singlem „The Letter”. Ta wzruszająca ballada łączy w sobie świeże brzmienie oraz pełen emocji wokal, którymi dostarcza słuchaczom niepowtarzalnych, muzycznych doznań. Jann zdradził, że numer ten jest dla niego niezwykle ważny, gdyż ma bardzo osobiste znaczenie. Co więcej, to właśnie „The Letter” był pierwszą piosenką, którą podzielił się z FONOBO Label – wytwórnią, z którą współpracuje od początku swojej kariery. Wtedy nie byłem jednak gotowy na wypuszczenie tak osobistej historii w świat. Teraz jestem i jest to doskonały moment, aby wszyscy usłyszeli „The Letter” – komentuje.

👉 SŁUCHAJ W SERWISACH STREAMINGOWYCH👈

Utwór “The Letter” jest autorską kompozycją Janna. Artysta odpowiada za warstwę tekstową i muzyczną singla, a przy produkcji numeru współpracował z Jeremiaszem Hendzlem. Tym razem do tego muzycznego duetu dołączyła starsza siostra artysty, która nagrała wokale wspierające. Jak sam Jann przyznaje, jej udział w tym projekcie znaczył dla nich bardzo dużo. 

Piosenka “The Letter” dostępna jest we wszystkich serwisach cyfrowych, a już niebawem wszyscy fani będą mogli usłyszeć ją na żywo! 4 listopada startuje jesienna trasa Janna, która obejmie swoim zasięgiem 8 polskich miast:

Gliwice – Mała Arena, PreZero Arena Gliwice – 04.11.2023
Poznań – Tama – 22.11.2023
Lublin – Studio Budki Suflera – 26.11.2023
Wrocław – A2 – 02.12.2023
Toruń – CKK Jordanki – 03.12.2023
Bydgoszcz – Fabryka Lloyda – 04.12.2023
Kraków – Studio – 05.12.2023
Warszawa – Progresja – 07.12.2023

Natomiast na początku przyszłego roku Jann wraz z zespołem w wyrusza w międzynarodową trasę koncertową, podczas której odwiedzi Pragę, Berlin, Kolonię, Hamburg oraz Londyn. Bilety na międzynarodową trasę artysty wyprzedały się w niecałe 24h! 

Podziel się swoją opinią ;)