Tomasz Pauszek zaprasza do autorskiego projektu LES CHANTS VIRTUELLES. Termin zgłoszeń upływa 31 maja

LES CHANTS VIRTUELLES to projekt stworzony przez Tomasza Pauszka, polegający na zdalnej współpracy twórców muzyki w czasie kwarantanny. „Pieśni Wirtualne” tworzone są na podstawie dostarczonych przez Tomasza 19 ścieżek audio.


Każdy z przystępujących do projektu Tomasza Pauszka, zobowiązany jest wykorzystać choć jedną z udostępnionych ścieżek. Te mogą być przerabiane w dowolny sposób.Do przedsięwzięcia może przystąpić każdy. Warunkiem koniecznym jest miłość do muzyki i chęć podzielenia się swoimi umiejętnościami z szerszą publicznością.

Zainteresowani projektem Les Chants Virtuelles proszeni są o kontakt z pomysłodawcą akcji pod adresem contact@tomaszpauszek.com. Zgłoszenia należy wysyłać do 31 maja.


„Kochani, LES CHANTS VIRTUELLES jest dedykowany wszystkim miłośnikom muzyki. Jeśli lubisz bawić się dźwiękami zapraszam do wzięcia udziału w tym projekcie. Wspólnie możemy stworzyć coś wyjątkowego” – Tomasz Pauszek.


Nadesłane kompozycje są na bieżąco prezentowane w grupie facebookowej Les Chants Virtuelles, natomiast po zakończeniu kwarantanny zostanie stworzony wirtualny album. Wszystkie utwory, które powstaną przy okazji tego projektu zostaną opublikowane na Spotify, Deezer, Tidal i w innych sklepach z plikami.

Podziel się swoją opinią ;)