Tomek Ziętek zapowiada debiutancki, solowy album. Premiera w listopadzie

Tomek Ziętek ogłosił tytuł oraz datę premiery swojego debiutanckiego, solowego albumu. “Some Old Songs” ukaże się 29 listopada, ale już teraz krążek można zamawiać w przedsprzedaży w dwóch wersjach: CD oraz na winylu.

Wystartowała przedsprzedaż debiutanckiego solowego albumu Tomka Ziętka – jednego z najbardziej uznanych polskich aktorów młodego pokolenia, a także wokalisty, tekściarza, kompozytora i producenta.

Some Old Songs” to spełnienie obietnicy składanej w samym tytule krążka. Wydawnictwo utrzymane jest w klimacie singer-songwriter i inspirowane klasycznymi gitarowymi brzmieniami. Część z tych utworów czekała na swoją premierę w szufladzie Tomka przez kilka lat.

Na płycie znalazło się jedenaście kompozycji bazujących na gitarze akustycznej, które przywołują letnie wspomnienia – ciepłych dni i deszczowych wieczorów. Jest nostalgicznie, romantycznie oraz bardzo osobiście. Sam Tomek opisuje album słowami: To moje zachwyty. Zachwyty nad codziennością.

Do tej pory słuchacze mogli zapoznać się z dwoma świetnie przyjętymi singlami: “Your Kiss” oraz “C’mon”, a cały album trafi do serwisów streamingowych i sklepów muzycznych 29 listopada.

Płytę “Some Old Songs” można zamawiać w przedsprzedaży z autografem artysty w dwóch wersjach – CD oraz winylowej na stronie sklepzmuzyka.pl

ZAMÓW TUTAJ:
https://www.sklepzmuzyka.pl/tomek_zietek

Tracklista:
1. Tangerine Trees
2. Right Time
3. Your Kiss
4. Sunny Elegy
5. C’mon
6. Going Back
7. What a Day!
8. UFO
9. The One That I Remember
10. Some Old Gum
11. Lullaby

Podziel się swoją opinią ;)