[TOP 5] Najpopularniejsze teledyski Ani Dąbrowskiej na YouTube

Z okazji dzisiejszych urodzin Ani Dąbrowskiej warto zaprezentować najpopularniejsze teledyski na platformie YouTube. Oczywiście, tylko z kanałów oficjalnych.


5 MIEJSCE

Serce nie sługa – 10,514,202 WYŚWIETLEŃ. Był to singiel promujący film autorstwa Filipa Zylbera – Serce nie sługa. W owej komedii romantycznej wystąpili między innymi Paweł Domagała i Roma Gąsiorowska.

4 MIEJSCE

Poskładaj mnie – 12,209,226 WYŚWIETLEŃ. Singiel ten pochodzi z płyty Dla naiwnych marzycieli. W teledysku wystąpiła sama Ania z Wiktorem Loga-Skarczewskim.

3 MIEJSCE

Trudno mi się przyznać – 16,239,964 WYŚWIETLEŃ. Jeden z najpopularniejszych utworów w całej dyskografii Dąbrowskiej. Można nawet dopisać śmiało, iż pochodzi on z kultowej już płyty Kilka historii na ten sam temat.

2 MIEJSCE

W głowie – 31,854,550 WYŚWIETLEŃ. Jest to następny kawałek z krążka Dla naiwnych marzycieli, który osiągnął spory sukces.

1 MIEJSCE

Porady na zdrady – 67,186,011 WYŚWIETLEŃ. Na ten moment jest to najpopularniejszy teledysk pochodzący z oficjalnego kanału YouTube Ani Dąbrowskiej. Sam utwór promował kolejny film, Porady na zdrady.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.