[TOP 5] Najpopularniejsze teledyski Renaty Przemyk na YouTube

Z okazji zbliżających się urodzin Renaty Przemyk – 10 lutego – warto zaprezentować najpopularniejsze teledyski na platformie YouTube. Oczywiście, tylko z kanałów oficjalnych.

5 MIEJSCE

Kłamiesz – 320,918 WYŚWIETLEŃ. Jest to pierwszy singiel z płyty Rzeźba Dnia, 2014 rok. W muzycznym wideo-klipie wystąpiła plejada gwiazd, prócz artystki, tacy jak Anna Cieślak, czy Robert Talarczyk.

4 MIEJSCE

Raczej – 394,214 WYŚWIETLEŃ. Jeden z wielu singli, także z Rzeźby Dnia. W muzycznym wideo-klipie wystąpili artyści kabaretowi, czyli Joanna KołaczkowskaDariusz Kamys i Wojciech Kamiński.

3 MIEJSCE

Kochana z Katarzyną Nosowską – 439,275 WYŚWIETLEŃ. Prawdopodobnie najbardziej ikoniczny teledysk Renaty Przemyk z gościnnym udziałem Katarzyny Nosowskiej. Co ciekawe, wideo-klip wyreżyserowała Maria Sadowska. Sam utwór pochodzi z płyty The Best Of, 2003 rok.

2 MIEJSCE

Nic nie pachnie jak Ty z Plateau – 643,756 WYŚWIETLEŃ. Jest to tak naprawdę utwór zespołu Plateau z gościnnym udziałem artystki… i jeden z najpopularniejszych.

1 MIEJSCE

Kochana z Igorem Herbutem – 2,327,980 WYŚWIETLEŃ. Najpopularniejszy singiel, a jednocześnie wideo-klip, ze specjalnego i jubileuszowego albumu Renata Przemyk i Mężczyźni. Płyta została wydana 4 września 2020 roku z okazji trzydziestolecia pracy artystycznej.

Podziel się swoją opinią ;)