„TWIST” – SABINA i Michał Szczygieł prezentują wspólny utwór

„TWIST" – SABINA i Michał Szczygieł prezentują wspólny utwór

Nowoczesność i retro, Ona i On — razem tworzą nową rzeczywistość… Czeka Was muzyczny „odlot”, będziecie w dwóch światach równocześnie!

„TWIST” to ostatni singiel promujący najnowszy album SABINY, o intrygującym tytule „Bluemental”, którego premiera będzie miała miejsce 29 kwietnia. SABINA, czyli Sabina Karwala to artystka młodej sceny muzycznej, jednakże mogąca pochwalić się niemałym doświadczeniem scenicznym. Na swoim koncie ma już album „LEPIDOPTERA”, gra główną rolą z musicalu „Chicago”, można zobaczyć ją również w produkcjach serialowych.

“TWIST” to piosenka idealnie skrojona na miarę lat 60., jest powrotem do przeszłości, ale w nowoczesnej i zaskakującej odsłonie. Utwór, niczym wehikuł czasu przenosi nas do innego świata, gdzie pojawia się główny bohater. Wciela się w niego Michał Szczygieł — wspaniały artysta młodego pokolenia, piosenkarz, twórca przebojów takich jak „Spontan”, czy „Nic tu po mnie”, którego SABINA zaprosiła do współpracy. Michał Szczygieł idealnie oddaje ducha nowoczesnych czasów w zderzeniu z SABINĄ, zapraszającą widzów do czasów retro. Mamy tutaj ciekawe spotkanie dwóch światów, które zaowocowało pięknymi brzmieniami.

Muzyka oparta jest na kanwie oldschoolowych utworów z lat 60-tych, w nowej, elektronicznej odsłonie. Autorem tekstu jest SABINA, Michał Szczygieł i Magdalena Marek. Muzykę stworzył ten sam team wsparty przez producenta Janka Bieleckiego.


Utwór, pomimo swojego ciepłego i wakacyjnego charakteru, porusza ważne tematy. Między słowami opowiada o dystansie społecznym, o uzależnieniach od różnych substancji, o ucieczce przed problemami w inny świat, o samotności i izolacji”- komentuje SABINA. “To niezwykle ważne i trudne tematy, więc niech nie zwiedzie Was radosny klimat piosenki… – SABINA

Podziel się swoją opinią ;)