“Tylko tańcz” kolejną zapowiedzią debiutanckiego albumu AURY.

"Tylko tańcz" kolejną zapowiedzią debiutanckiego albumu AURY.

Lato rozpoczęte! Urlopowe klimaty potrzebują odpowiedniego muzycznego wsparcia. “Tylko tańcz” od AURY. to idealna propozycja do wakacyjnej playlisty!

AURA.  powraca z pozytywną energią w nowej piosence idealnej na lato.  “Tylko tańcz“ to trzeci singiel, zapowiadający debiutancki album „Szczeliny”, który ukaże się tej jesieni.

Historia opowiedziana w piosence i zarejestrowana w formie wideoklipu, stanowi wspomnienie minionych wakacji – chwil zapisanych na taśmie kamery. Teledysk do „Tylko tańcz” zrealizowano w różnych sceneriach Warszawy. Za obraz odpowiadają Karolina Susło oraz Franciszek Stokłosa. W realizację tego projektu zaangażowała się grupa młodych muzyków, aktorów i influencerów, dla których Warszawa jest nieustającą inspiracją.

Artystka tak mówi o nowym singlu: To intrygująca, pełna optymizmu, lekkości i poczucia wolności wakacyjna propozycja z pulsującym beatem. Jest to opowieść o grupie znajomych, którzy wspólnie, miło spędzają czas, ciesząc się życiem oraz TU i TERAZ, pamiętając o ulotności chwil. Wakacyjny singiel zachęca do celebrowania każdej sekundy życia, cierpiąc radość z dobrej zabawy, spędzania czasu ze znajomymi i niemartwienia się tym, co będzie jutro.”

Tylko tańcz” w serwisach streamingowych: https://ffm.to/AuraTylko


AURA. to pseudonim artystyczny wokalistki, songwriterki Pauli Powroźnik, która łączy muzykę alternatywną z wokalnymi wpływami polskiej piosenki popularnej lat ubiegłych. Teksty wokalistki są zbiorem prostych historii o najbardziej inspirujących emocjach i chwilach towarzyszących nam w życiu: miłości, przyjaźni, nadziei, rozstaniach, powrotach i trudnych decyzjach. AURA. nie szufladkuje swojej muzyki, eksperymentuje z formą i przekazem.

W lipcu 2020 r. dołączyła do projektu My Name Is New wytwórni KAYAX, gdzie zadebiutowała singlem „Nieznajomy”. Tego samego roku zakwalifikowała się do festiwalu RZESZÓW CARPATHIA FESTIVAL, gdzie występując ze swoim autorskim materiałem, znalazła się w gronie 10 finalistów. W 2021 r. z najnowszym singlem „Rozerwani” została wyróżniona przez Narodowe Centrum Polskiej Piosenki w Opolu, znajdując się w gronie 10 najlepszych, młodych artystów w kwalifikacjach do DEBIUTÓW KFPP 2021.

Podziel się swoją opinią ;)