“Uwierz w siebie” – wakacyjna premiera Vyski

Utalentowana Wielunianka ze sceną związana jest od wielu lat. Muzyka to Jej wielka pasja. Obecnie pracuje z producentem Robertem Madziarzem nad swoim debiutanckim albumem, jednak szerszej publiczności jest już dobrze znana. Artystka szkoliła swój głos przede wszystkim pod okiem Marka Dery oraz w Studio Piosenki Metro. Dotychczas wydała cztery single, które zostały niezwykle entuzjastycznie przyjęte! A świadczy o tym nie tylko ilość odsłon na YouTube, koncerty i recitale, ale także emisja w radiach polskich i polonijnych (m.in. w USA i Wielkiej Brytanii).

Paulina Wysoczańska, która kryje się pod pseudonimem Vyska, uczestniczyła z powodzeniem w licznych konkursach i festiwalach. Próbowała swoich sił także w Mam Talent i Szansa na Sukces. W ostatnim czasie zakwalifikowała się do Międzynarodowego Festiwalu Piosenki – Gdynia Open.

Najnowszy singiel Vyski to producja “upliftująca”, czyli utwór muzyczny z pozytywnym przesłaniem. „Uwierz w siebie”  ma podnosić na duchu, inspirować i przynosić radość. W tekście autorstwa poetki, Agnieszki Kuchni-Wołosiewicz, zdecydowanie dominują motywy związane z nadzieją, wewnętrzną siłą, poznaniem siebie i własnych pragnień.  Kompozytorem oraz producentem jest Robert Madziarz (Sound Travel Studio), z którym Paulina współpracuje od lat.  Tym razem powstała piosenka klubowa w stylu deep house i electro, charakteryzująca się dynamicznym tempem, pulsującymi rytmami, mocnym basem i energetyczną melodią.

Producentem prywającego teledysku jest Adam Zarzycki.

One Comment

  1. Anonim

    Piękna piosenka.

Podziel się swoją opinią ;)