Vito Bambino i Bitamina robią sobie przerwę, ale najpierw TRASA

Za nami koniec plenerowych festiwali, ale nie koniec muzycznych uczt! Gdy na dworze robi się chłodniej czas przenieść się do klubów i oddać się najlepszej zabawie pod sceną! A tej na pewno nie zabraknie podczas jesiennej trasy Vito Bambino i Bitaminy – dobrze wiemy, że to połączenie bardziej niż wyjątkowe!

Coś się kończy, coś się zaczyna – nadchodzące koncerty to małe pożegnanie muzyków ze sceną, ale tylko po to, by wrócić z tak już wyczekiwanymi nowościami! Jest to również pożegnanie z solowym materiałem Vito, który ukazał się na albumie “Poczekalnia”. Każda okazja by spotkać się pod sceną chłopaków z Bitaminy jest dobra, więc tym bardziej tej jesieni warto udać się na ich koncerty – a trochę ich będzie 😉

Moi drodzy… ta jesień koncertowa to ostatnia jesień na której skupiamy się na “poczekalni” jeśli chodzi o sety Vito Bambino. Nowości czekają w szufladach na ostatni szlif by w przyszłym roku rozbawiać was i NAS na scenie – ale zanim wrócimy do koncertowania pozwolimy sobie na półroczną przerwę.

Bitamina

VITO BAMBINO I BITAMINA – JESIENNA TRASA KONCERTOWA 2022

Podziel się swoją opinią ;)