„West End” Natalii Lesz już w sieci

“Intrygujące brzmienie, głęboki wokal i ciepła, aksamitna barwa” – tak Natalia Lesz wciąga słuchaczy w klimat swojego najnowszego singla „West End”. Uczucia i relacje damsko-męskie stanowią niewyczerpane źródło inspiracji. Intrygi i napięcia, przypominające czasem najbardziej fascynujące filmowe historie, tworzą atmosferę tego utworu. Tekst napisała razem z Natalią Magdą Wójcik, członkinią zespołu GOYA.

„Zapalam się, mam chaos w głowie. Czy tak wygląda femme fatale? Przyjdzie czas, że się dowiesz. Tego nie wiem nawet ja.”

Artystka opowiada, że „West End” to dynamiczna gra między dwiema osobami, gdzie każda z nich odgrywa swoją rolę w związku pełnym uwodzenia i tajemnic. Inspirację czerpie z klasycznych postaci filmowych, takich jak Catherine Tramell z “Nagiego instynktu”, Phyllis Dietrichson z “Podwójnego ubezpieczenia” czy Ilsa Lund z filmu „Casablanca”. Piosenka przenosi słuchaczy w świat, gdzie granice między rzeczywistością a światem wyobraźni są płynne.

Muzycznie „West End” łączy nowoczesne brzmienia z klasycznymi elementami, nadając utworowi ponadczasowy charakter. W utworze można usłyszeć wpływy zarówno filmowej muzyki noir, jak i współczesnych produkcji popowych. Za produkcję odpowiada Marek Dziedzic, z którym Natalia pracuje nad albumem, którego premiera przewidziana jest na początek przyszłego roku. Teledysk, ponownie wyreżyserowany przez Adama Romanowskiego, przenosi widzów w świat pełen zmysłowych ujęć, oddając esencję piosenki. Główną bohaterką jest Natalia, którą zobaczymy w trzech odsłonach, obrazujących jej nieokiełznaną naturę.”

Podziel się swoją opinią ;)