Wigor i O.S.T.R. we wspólnym klipie! Premiera nowej solowej płyty reprezentanta Mor W.A.

5 czerwca ukazała się wyczekiwana solowa płyta Wigora ze składu Mor W.A. Album “1978” trafił już do sklepów muzycznych i na platformy streamingowe, a w sieci ukazał się najnowszy klip promujący ten materiał. W singlu “Motyw przewodni” wystąpili gościnnie O.S.T.R. i DJ FALCON1


”Motyw przewodni” to szósty singiel ze świeżo-wydanego albumu “1978”. Wieloletnia znajomość Wigora i O.S.T.R.-a, przerodziła się we wspólny numer, opowiadający o trudnych doświadczeniach z przeszłości, które umocniły obu raperów i dały cenne lekcje na przyszłość. Produkcją utworu zajął się Szczur JWP.O cuty zadbał DJ FALCON1, a za video odpowiada Sabatshorts (Pompidou.Film)


Preorderowa wersja albumu Wigora jest ściśle limitowana i nie będzie wznawiana. W momencie premiery bogatsze wydanie 2CD było dostępne tylko na Preorder.pl a także stacjonarnie i online na Asfaltshop.pl, Hempszop.pl i w Serum Sklepie. W regularnej sprzedaży empikowej dostępna jest standardowa wersja 1CD.


Nowy materiał Wigora ukazał się nakładem labelu Dope Ride. Poza kolegami z macierzystej formacji Mor W.A. usłyszymy na nim takich artystów, jak: O.S.T.R., Peja, Ero JWP, Grizzlee, Miodu, KaeN, Lukasyno czy Rest i Kafar z Dixon37. Projektem okładki i oprawy graficznej “1978” zajął się znany i ceniony grafik Grzegorz “Forin” Piwnicki-koniecznie zajrzyjcie na jego stronę. Zdjęcia okładkowe zrobił zaś Kamil Nastyk. Jego świetne zdjęcia możecie obejrzeć na jego Instagramie.


Więcej o Wilgorze znajdziecie tu:

Wigor Mor W.A. na Facebooku
Wigor Mor W.A. na Instagramie
Wigor Mor W.A. na YouTube

Podziel się swoją opinią ;)