Wigor i O.S.T.R. we wspólnym klipie! Premiera nowej solowej płyty reprezentanta Mor W.A.

5 czerwca ukazała się wyczekiwana solowa płyta Wigora ze składu Mor W.A. Album „1978” trafił już do sklepów muzycznych i na platformy streamingowe, a w sieci ukazał się najnowszy klip promujący ten materiał. W singlu „Motyw przewodni” wystąpili gościnnie O.S.T.R. i DJ FALCON1


”Motyw przewodni” to szósty singiel ze świeżo-wydanego albumu „1978”. Wieloletnia znajomość Wigora i O.S.T.R.-a, przerodziła się we wspólny numer, opowiadający o trudnych doświadczeniach z przeszłości, które umocniły obu raperów i dały cenne lekcje na przyszłość. Produkcją utworu zajął się Szczur JWP.O cuty zadbał DJ FALCON1, a za video odpowiada Sabatshorts (Pompidou.Film)


Preorderowa wersja albumu Wigora jest ściśle limitowana i nie będzie wznawiana. W momencie premiery bogatsze wydanie 2CD było dostępne tylko na Preorder.pl a także stacjonarnie i online na Asfaltshop.pl, Hempszop.pl i w Serum Sklepie. W regularnej sprzedaży empikowej dostępna jest standardowa wersja 1CD.


Nowy materiał Wigora ukazał się nakładem labelu Dope Ride. Poza kolegami z macierzystej formacji Mor W.A. usłyszymy na nim takich artystów, jak: O.S.T.R., Peja, Ero JWP, Grizzlee, Miodu, KaeN, Lukasyno czy Rest i Kafar z Dixon37. Projektem okładki i oprawy graficznej „1978” zajął się znany i ceniony grafik Grzegorz „Forin” Piwnicki-koniecznie zajrzyjcie na jego stronę. Zdjęcia okładkowe zrobił zaś Kamil Nastyk. Jego świetne zdjęcia możecie obejrzeć na jego Instagramie.


Więcej o Wilgorze znajdziecie tu:

Wigor Mor W.A. na Facebooku
Wigor Mor W.A. na Instagramie
Wigor Mor W.A. na YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *